2733
2734
عنوان

راجب دندون، بیاااین لطفا

80 بازدید | 9 پست

سلام دوستان. دوساعت پیش دندونم رو پر کردم، میتونم آلاسکا بخورم؟ خیلی گشنمه قبلش فقط یه لقمه نون و پنیر خوردم...

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻
کامپوزیت اگه کرده تا ۳ روز سعی کن غذاهای رنگی نخوری 

نه کامپوزیت نیست

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه مشکلی نداره، مگر اینکه روکش ونیر داشته باشه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
نه مشکلی نداره، مگر اینکه روکش ونیر داشته باشه

ممنونم.

2740
می‌تونی اگه ممکنه عکس از دندونات برام بفرستی، ببینم اونایی که پر کردی رو؟

قشنگ مشخص نمیشه گل

قشنگ مشخص نمیشه گل

باید جلوی آینه بایستی، دهن کامل باز باشه، دوربین پشت موبایل به سمت دهن باشه و صفحه موبایل رو به آینه.

این‌طوری از طریق عکسی که توی آینه می‌بینی، می‌تونی بهترین فاصله و زاویه رو برای عکس گرفتن پیدا کنی.

اگه روی تایمر ده ثانیه بذاری، راحت‌تر شاید باشی. و با فلش اگه باشه بهتره.

می‌تونی دوتا عکس، هم از کل دندونای بالا، هم پایین بگیری