2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821509 بازدید | 669215 پست
البته منم الان تو سیکل پانکچر هستم عزیزم نگران نباش رفتم به ارولوژ نشون دادم گفت بخاطر سن و شرایطمو ...

همیر من واریکوسل نداره و به دکتر و جنین شناس و هرکی گفتم بیوبسی گفتن نمیخواد با این تعدا چندتا سالم درمیاد!! حالا تا ببینیم چطوری میشه

ایشالا که به خیر بگذره برا همه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز دل لطف داری بهم خیلی از دوست مهربونتم خیلی تشکر کن خدا خیرش بده... انشالله خدا بخاطر دعا ...

به چه عجب

زی زی زنده ای دخمر؟ 😊😊

بعد از مثبت شدن رفتی که رفتی 😪😪

کلی تو دلم غیبتت رو کردم، گفتم‌ مامان شده دیگه مارو تحویل نمیگیره 😂، حتی تو پی ویت پیام دادم، فک کنم تازه انلاین شدی ازون دقت 🤔🤔

زی زی دکترت تو بابل کیه؟

والا به من دکتر طب سنتی گفت کمتر از ۵ دقیقا باید با عسل قاطی بشه

ای وای🤦🏻‍♀️

مرسی عزیزم😘😘

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
آره روزای بدیه واقعا نه گویا هیچ راهی نیست بتونم از این وضعیت خلاص بشم فقط باید دعا میکردم که قلب ا ...

عزیزم حس خوبی به شرایطت دارم. آخرش برات شیرین میشه.

توکل به خدا😘

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
فقط دو بسته داشت که من خریدم قراره بیاره داروخانه دکتر حسینی تو تهرانپارس روبروی بیمارستان ارش آلا ...

مگه  تو قوطی نیست ؟

تو هر بسته چندتا توش هست ؟ 

قیمت هر بسته ش چند؟

عزیزم همون یک ماه بخور روزی ۲ تا البته میتونی روزی ۴ تا هم بخوری

خوب قطره آمادش بگیر روغنیه راحتره

آره حتما، تازه فهمیدم باید روغن بگیرم. مرسی عزیزم.

2738
مرسی از حرفات عزیزم.فقط اینکه ندونی مشکل چیه و احساس کنی برای پیدا کردن مشکلت وقت گذاشته نمیشه از سم ...

درست میگی. بنظر منم صد در صد نباید ب دکترا اعتماد کرد..خودمونم باید آگاه باشیم. در مورد آزمایشات ایمنی انعقادی هم همینطوره، بعد از چند بار انتقال منفی برات مینویسن. حالا من قبل از انتقالم میخام برم ایمونولوژیست برام بنویسه. واسه شما کی نوشت؟

سلام خوبین ببخشید منم میخوام کلینیک امید ای وی اف کنم هزینتون چه قدز شد منم قصد دارم تعیین جنسیت کنم ...

به سلامتی عزیزم منم تعیین جنسیت بودم انتقال اولم تو کلینیک امید منفی شد دوماه بعد دوباره انتقال دادم شکر خدا مثبت شدم هزینه هم این دوبار با پانچر و انتقال آزمایشها و دارو کلا همه چی چهل تومن شد 

[QUOTE=173883608]جنین رو هرچندماه حتی سال که لازم باشه فریز میکنن تا بدن و خود طرف آمادگی داشته باشه. چرا هستن کسایی ...[/QUOT

مبارکه عزیزم تخمک عالی بوده انشاءالله کلی جنین برات تشکیل بشه 

کی باید بری کارت بگیری نگفتن کی زنگ بزن 

دوستان به جواب مثبت  ازمایشی که بعد از شش روز از تزریق امپولج hcg انجام شده میشه اعتم ...

بستگی داره چه عددی باشه

اگر ۵۰ و ۶۰ باشه منفیه

ولی اگر بالای ۲۰۰ باشه مثبته 

شما آزمایش دادی؟ چند بودی؟ منم hcg داشتم تو این انتقالم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
به سلامتی عزیزم منم تعیین جنسیت بودم انتقال اولم تو کلینیک امید منفی شد دوماه بعد دوباره انتقال دادم ...

به سلامتی ببخشیدا من لوله هام بسته اس دکتر گفته ای وی کنم شما چرا ای وی اف کردبن من یع دختر ۳ساله دارم زیاد نمیتونم استراحت کنم شما استراحتتون درچه حد بود