2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821495 بازدید | 669215 پست
سلام‌عزیزم من‌جرات‌نکردم‌بی‌بی‌بندازم فردامیخام‌آزمایش‌بدم‌ازالان‌‌بدنم‌داره‌میلرزه منم‌تقریبا‌مث ...

واای منم همین علائم را داشتم و الان کمتر شده میگیره و ول میکنه

امروز روز ۱۱ ام بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بعضی داروها ممکنه تو یکی خوب جواب بده تو یکی دیگه نه 

من یک بارم iui کردم بهم فقط یه بسته قرص لتروزول  داد همین

دیگه امپول یا دارویی نداد

بعدش بازم ۴ ۵ تا فولیکول با اندازه خوب داشتم

گفتم یعنی من چه یه قرص بخورم چه چندتا امپول چه هزارتا امپول بازم همون اندازه هرماه فولیکول دارم انگاری

2731
عزیزم من اصلا هیچ علامتی نداشتم فقط دیروز و پریروز سردرد شدم همین.به نظرم برو آزمایش یکراست. من از ب ...

مرسی عزیزم یعنی روز ۱۲ انتقال برم آزمایش نشون میده

شما روز چندم بی بی تون مثبت شد

ان شاالله که مثبت بشی بیای مارو هم خوشحال کنی🤲🤲 چی بگم والا من حس می کنم حالتام مثل اون دفعست و ا ...

منم‌‌مثل‌اوندفعه‌هستم..نمیدونم‌‌‌فقط‌اینومیدونم‌که‌

خیلی‌خستم😔😔

بارچندم‌انتقالت؟

دکترت‌دلیل‌منفی‌شدن‌اونسری‌روپیدانکرد‌برات؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
من تخمدانام تیر میکشید فقط ولی به علائم نیست ایشالا خدا دلت و شاد کنه عزیزممم می دونم چه استرسی داری ...

مامان ماهک جان منم تخمدانام تیر میکشه و یوقتایی میگم نکنه بخاطر دستکاری شدن تخمدانهام باشه

پس انشاالله منم مثبت میشم

سلام خوبید لکه بینیت برطرف شد؟

سلام عزیزم نه هنوز لکه های قهوه ای دارم که وقتی خودمو خشک میکنم میبینم. از صبح انقد گریه کردم زیر چشام پف کرده اصلا حال روحیم خوب نیست😭

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2740
سلام گلم ممنونم  کلینیک امید همدان خانم دکتر مرضیه فریمانی برام انجام دادن دوتا جنین بلاست برام ...

عزیزم‌مبارکه

به‌سلامتی‌دوقلوهستید؟

تاروزآزمایش‌چه‌علایمی‌داشتید؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
عزیزم خونریزی تون قطع شده

آره عزیزم دیگه خونریزی نیست ولی لکه های قهوه ای دارم هنوز که وقتی خودمو خشک میکنم رو دستمال میبینم..حال روحیم افتضاحه 😭

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
آره عزیزم دیگه خونریزی نیست ولی لکه های قهوه ای دارم هنوز که وقتی خودمو خشک میکنم رو دستمال میبینم.. ...

عزیزم فک نمیکنم لکه بینی مشکلی داشته باشه. خون قرمز روشن بده.

منم وقتی یکم میشینم کمرم درد میگیره چند روز اب قطع بوده ی عالمه لباس و‌ظرف نشستع رو هم تلنبار شده بو ...

حتما همه چی خوبه عزیزم. من درد دنده رو تقریبا از اولاش داشتم.معده که نگو بیچاره ام کرده. اما همه دردا رو به جون میخرم اما این وروجک سلامت به دنیا بیاد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم