2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837607 بازدید | 670357 پست
سلام عزیزم نه هنوز لکه های قهوه ای دارم که وقتی خودمو خشک میکنم میبینم. از صبح انقد گریه کردم زیر چش ...

عزیزم درکت میکنم حالتو میفهمم ولی این روزا هم سپری میشه مطمئن باش نینیت سالمه خیلیا تو همین تاپیک با وجود خونریزی و لکع بینی دیگه تقریبا اخرای راه هستن خودمم تو این مدت کم استرس نداشتم به هر دلیلی اگه تاپیکو دنبال کرده باشی و یادت باشه من خیلی دردسر کشیدم این مدت ولی تا الان به خیر گذشته و خدا هوای نینیمو داشته شما هم شک نکن خدا هواتو داره .من تو این مدت با تمام وجودم فهمیدم که مادر بودن چ سخته 

سلام عزیزم نه هنوز لکه های قهوه ای دارم که وقتی خودمو خشک میکنم میبینم. از صبح انقد گریه کردم زیر چش ...

توکل بخدا کن انشاالله درست میشه خودش داده خودش محافظتش میکنه عزیزم گریه واسترس کار رادخرابتر میکنه بشین قران بخون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما همه چی خوبه عزیزم. من درد دنده رو تقریبا از اولاش داشتم.معده که نگو بیچاره ام کرده. اما همه درد ...

منم میگم همه دردا فدا سرش اگرم‌‌نگران میشم واسه خاطر خودشه خصوصا یکم کمردرد میشم میترسم با اینکه تقریبا از وسطای بارداریم دارم اما هنوز بهش عادت نکردم تایکم درد میگیره نگران میشم تا این بچه دنیا بیاد من دیونه نشم خیلیه

2742

رویاجون‌نکن‌باخودت‌این‌کارو

خداروشکر‌خونریزی‌قطع‌شده

لکه‌بینی‌هم‌به‌زودی‌قطع‌میشه

عوض‌اینکه‌خوشحال‌باشی‌گریه‌میکنی

نفس‌عمیق‌بکش‌..ازاول‌سپردی‌دست‌خدا‌تاآخرشم‌بسپار

مطمعن‌باش‌هواتوداره..هرچقدرالان‌بشینی‌گریه‌کنی‌ویا‌غصه

بخوری‌مگه‌درست‌میشه‌..پس‌آروم‌باش‌عزیزدلم

من‌خودم‌حال‌روحیم‌ازشمابدتره‌..هیچی‌معلوم‌نیس‌ازالان‌عزا

گرفتم‌.اماباخودم‌فکرمیکنم‌مگه‌من‌هی‌بشینم‌آه‌بکشم‌.درست

میشه‌‌مگه..‌اینومیدونم‌باناراحتی‌هیچی‌درست‌نمیشه

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
[QUOTE=173939592]دوستان کمک خیلی نگرانم  من تازه داروهای  پانکچر  و شروع کردم امروز ی ...

عزیزم اصلا نگران نباش حتما اینکاری ک انجام دادی درستره 

یکی از دوستان من سه سال پیش داروهاشو یک روز زودتر شروع کرد زنگ زد به من و گریه ک من داروهام را اشتباهی یک روز زودتر شروع کردم بهش گفتم نگران نباش همین کاری که کردی درسته و مطمئنا دکتر اشتباه روز شروع دارو را بهت گفته . فقط بهشون اطلاع بده ک ی روز انتقال را جلو بندازن 

ایشون هم همینکارو کرد و خداروشکر الان بچش سه ساله شه

پس شماهم نگران نباش احتمالا ی نذری کردی ک باعث شده داروتو دیرتر شروع کنی وانشاالله قراره جواب بگیری 

بسپار دست خدا خودش همه چی را درست میکنه و اصلا دیگه بهش فکر نکن فقط دکترت درجریان بگذار 

2740
منم میترسم دیوونه بشم! 

خواهر شوهرم بهم میگه تو کع مارو دق دادی با این بارداریت از روزی کع ازمایشت مثبت شد هربار واسه خاطری چیزی نگران بودی من فقط میخندم تو جوابش چی بگم وقتی به راحتی باردار میشنو ی بارداری بدون استرس پشت سر میذارن فکر میکنن من لوسم یا الکی حساس .اینجا فقط درک میشم

[QUOTE=173939592]دوستان کمک خیلی نگرانم  من تازه داروهای  پانکچر  و شروع کردم امروز ی ...

خودتون میدونید ک یکی ساعت ۲ نوبت داره و یکی ساعت ۷ شب پس داروی شما هم دیر نشده دیگه اصلا بهش فکر نکن خدا میخواد اینطوری بهت جواب بده 

خیلی فکرم درگیر شدن نکنه جنین فریز شده ما رو بدن به کسی یا مال کسی رو واسه ما استفاده کنن

به سلامتی پانکچر کردی ؟؟ چندتا جنین داری ؟؟ 

نه عزیزم این چه فکریه خواهری 

مال منم فریزن بعد از عید میرم برای انتقال 

به سلامتی پانکچر کردی ؟؟ چندتا جنین داری ؟؟  نه عزیزم این چه فکریه خواهری  مال منم فریزن ...

نه فدات شم من هنوز اول راهم سه شنبه نوبت دکتر دارم که بهم بگه واسه سیکل چه کنم. به سلامتی چندتا فریز شد

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام عزیزم یک ماه قبل از تخمک کشی از کدوم داروخانه خریدین؟

فقط دو بسته داشت که من خریدم قراره بیاره

داروخانه دکتر حسینی تو تهرانپارس روبروی بیمارستان ارش

آلان من دو بسته گرفتم بر دوماه یعنی زیاد گرفتم؟

من فکر کردم باید ۳ماه بخورم

2706