2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822003 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله. میگم شما کمر درد ندارین؟یا دنده هاتون شبا درد بگیره؟

من که شبا از معده درد و خارش خواب ندارم واقعا. کمر درد یه کم سرپا وایمیستم اصلا ضعف میکنم از کمر درد. و یه مشکل دیگه که دارم به پهلو که میخوابم لگنم همون سمتی که خوابیدم از درد میسوزه! البته من قبلا هنرنمایی کردم زمین خوردم و لگنم ضرب دیده است، حالا دوشنبه برم دکتر اینم بهش بگم. راستی یکشنبه رفتی بیا بگو نی نی جونت رو دیدی و کیف کردی. منم خیالم راحت تر شه تا دوشنبه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
چ جالب که از شش تا تخمک 11تا فولیکول داشتید  اوابوست خورده بودید ؟؟؟

نه اصلا هیچ داروی مصرف نکردم نه ویتامین نه چیزی

فقط چندتا امپول بر تخمک کشی دادن اونم ایرانی نه خارجی

ولی سری دوم دوبار۶تا فولیکول داشتم ولی ۲تا تخمک کشیدن با اینکه دوبرابر امپول دادن اونم خارجی

فکر کنم دیر تخمک کشی کردن باعث شده بود ازاد شن تخمک هام

خودم فهمیدم ازاد شدن و بهشون گفتم

2728
من که شبا از معده درد و خارش خواب ندارم واقعا. کمر درد یه کم سرپا وایمیستم اصلا ضعف میکنم از کمر درد ...

منم وقتی یکم میشینم کمرم درد میگیره چند روز اب قطع بوده ی عالمه لباس و‌ظرف نشستع رو هم تلنبار شده بود منم نشستم لباسارو مرتب کردم تو‌کمد چیدم شوهرمم ظرفا رو شست من رو کابینتو تمیز کردم تا دوروز کمرم گرفته بود تا ی‌ قدم راه برم کمر درد میشم ولی در طول روز یا شب با اینکه هیچ کاری نمیکنم همش دراز کشیدم پایین کمرم ی درد خفیف میگیره گهگاهی .دعا کنید رفتم‌سونو همه چی نرمال باشه .من چند شبه با اینکه غذای سبک میخورم‌ولی معدم حسابی سنگین میشه و نفخ میکنه خیلی اذیتم شبم موقع خواب دنده هام درد میگیره 

2740
دکترای اینقد معروف و به قول خودشون استاد هیچچچچ دلیلی نمیارن برا آدم فقط میگن ۳۰ درصد!! خوب بگو بنده ...

دقیقا👌👌👌

به نظرتون فردا از دکتر چی بخوام که برام انجام بشه. چه آزمایشایی؟

نميگن تخمك هاتون با كيفيت يا نه، چون كسي كه سه بار انتقالش منفي ميشه بايد يه علتي داشته باشه نميشه ه ...

والا به من هر دفعه گفتن کیفیت تخمک و جنین تشکیل شده عالیه. خب پس چرا منفی میشه؟🙄🙄🙄

سلام دوستان خوبین من روز ۱۰ انتقال جنین بلاستم صبح بیبی چک زدم منفی شد از روز دو انتقال هم دردای پ ...

عزیزم خیلی زود بی بی چک گذاشتی 

انشاالله ک مثبت میشی منم مثل شما دردهای پریودی داشتم ولی حس میکنم نتیجه خوبی داشته باشه

اره بعضی داروها ممکنه تو یکی خوب جواب بده تو یکی دیگه نه 

حالا داروها به کنار

من خودم فهمیدم تخمک هام ازاد شون هرچی به دکتر گفتم گوش ندادن

اخرشم زوری دوتا تخمک کشیدن

احتمالا همه ی فولیکول ها ازاد شده بودن فقط یه دونش که ریز بود مونده بود که ازش زوری دوتا تخمک کشیدن

چون همه ی فولیکول های من دوتا تخمک داشتن