2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842021 بازدید | 670570 پست
واااا  میگم فردا وقت دکترمه بنطرت کی میگه برم سونو برای وقت زایمان دکترم‌گفت ۴ اسفند ۳۸ کامل م ...

من راستش نمیدونم چندتاسونو باید بری وچه موقعی ...من سرپسراولیه ضربان قلبش افت میکرد هرهفته سونو  و ان اس تی میرفتم ...ایشالا وزنش خوبه نگران نشو دکترت هرچی میگه بهش گوش کن بهتر میدونه یه وقت خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد ...راست میگه دکترت روزای اخر ادم دوس داره تموم بشه دیگه ..حالا منم ۲۸هفته میرم سونو ...میگم چقد زود گذشتا فک کن روزیکه مثبت شدی 😍😍😍😍

[QUOTE=173873691]خخخ نه هنوز لباساشم نشستم گفتم بزار۲۰ بهمن به بعد دیره میگی؟ وای منم شوهرم میگه بسه ...

ای جونم منم بخصوص دخترم مایع لباسشم خودش انتخاب کرده 😊😊پس شروع کنم به شستن 

براش وان پایدار گرفتم گفتم ۲روز مونده به زایمانم بزارم تو حمومم دختزم‌میگه از الان میگم نه بابا جا میگیره 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ماه پیش دوباره منفی شدم فردا میخوام برم دکتر، ببینم دلیل این منفی شدن چیه. البته مطمئنم دکتر ...

دکترای اینقد معروف و به قول خودشون استاد هیچچچچ دلیلی نمیارن برا آدم فقط میگن ۳۰ درصد!! خوب بگو بنده خدا تو هم یه کمکی بکن یه راه جدیدی ... همش که شد آزمون و خطا ، بدن ما هم انبار دارو و هورمون ...

2731
یه هفته قبل انتقال؟ ولی چیزی که یادمه به من گفت یه هفته بعد انتقال مجدد شروع شه. یعنی از تاریخ انتقا ...

نه دیگه زحمت نکش عزیزم ...گفته یه هفته قبل انتقال قطع کنه وبعد امتقال دوباره شروع کنه 

من راستش نمیدونم چندتاسونو باید بری وچه موقعی ...من سرپسراولیه ضربان قلبش افت میکرد هرهفته سونو &nbs ...

اره بخدااا خیلی تیکرمو میبینم میگم چه زود گذشت واقعا این عمرمونه منم ۲۹ هفته و ۵ روز رفتم سونو ۱۳۲۷ بود وزنش 

ای جونم منم بخصوص دخترم مایع لباسشم خودش انتخاب کرده 😊😊پس شروع کنم به شستن  براش وان پایدار ...

عزییییزم پسر منم همش تقویم ومیبینه ،  برای نینی خرید میکنم حسودی میکنه 🤐🤐اره ازالان جامیگیره 

اره بخدااا خیلی تیکرمو میبینم میگم چه زود گذشت واقعا این عمرمونه منم ۲۹ هفته و ۵ روز رفتم سونو ۱۳۲۷ ...

اره واقعا ...به من گفت ۲۸هفته و۳روز میشم که برم ایشالا وزن نینی منم خوب باشه انومالی که  کم بود 

2740
من‌همون‌‌‌روزاولش‌یکم‌داشتم‌..همون‌بود امابعد۲روزیه‌‌دل‌درد‌وکمردردی‌گرفتم‌داشتم‌زارمیزدم یه‌مسکن‌ ...

خدا کنه فردا باید برم دکتر عزیزم من رو شکمم میخوابم مشکلی نداره ؟

عزییییزم پسر منم همش تقویم ومیبینه ،  برای نینی خرید میکنم حسودی میکنه 🤐🤐اره ازالان جامیگیره& ...

اخههه چند سالشه برای اونم یدست بخر حتما که حساس نشه دختر من بزرگه ۱۲ سالشه هر روز میره با کرماش و لباساش و نیبینه دیگه این ماهم بگدره فقط خودمونو و خانوادم ودمه اخری کرونا نگیریم 😐

اره واقعا ...به من گفت ۲۸هفته و۳روز میشم که برم ایشالا وزن نینی منم خوب باشه انومالی که  کم بود ...

ماله منم انومالی گفت کمه ولی اینو گفت ۵۰ گرم بیشتر از روی منحنیه 

2706