2752
2734

دانشجوی کادر درمانم و امروز از ۶ عصر کشیک بودم

همسرم خونه هستن از ظهر

کشیک‌که اومدم دو باری زنگ زدم‌و‌حالشو پرسیدم

بهش گفتم شاید ۱۱ کشیکم تموم شد شاید یک ولی نهایتا تا ۳ بامداد  تمومه ‌‌و با یکی از راننده هایی که دانشگاه هماهنگ‌کرد میام 

هر چند خیلی اظهار کردم که اون وقت شب امنیت نیست و‌میترسم

خلاصه اینکه پیش استادم ‌‌و دو تا از همکارهای اقاپسر، راننده ساعت ۲:۳۰ تماس گرفت که بیا خانم دکتر پشت در بیمارستان منتظرم

استاد که متوجه شد کفت امنیت نیست و‌بخواب تا صبح تو پاویون

اقاپسرای همکارم هم گفتن امنیت نیست

خلاصه اینکه خیلی یهو خجالت کشیدم از کارم

نمی‌دونم چرا؟!

رفتن رو‌کنسل کردم‌و‌اومدم‌ پاویون

دلم گرفته

چطور برای همسرم مهم نبود امنیت این موضوع؟ وقتیم که بهش گفتم امنیت نیست و‌میترسم، میخندید و میگفت اون آقاهه شغلش آژانسه و صدنفرو‌جابه جا میکنه

حالا باتو می‌خواد تحریک بشه مثلا؟؟

و اینکه هنوز زنگ نزد کجا هستی؟ اتفاقی برات افتاد نیفتاد کی میای؟

امشبم که باهاش صحبت میکردم با خنده میگفت اخیر تو نیستی چقدر خونه آرامش داره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مردا همینن هرچقدر بهشون محبت کنی دور ک میشی کلا حس دلتنگی ندارن یا عقلشون نمی‌کشه به بعضی کارها دایورت کن جدی نگیر از نظر خودش شوخی کرده ولی نمیفهمن همین شوخی کلی آدمو ناراحت میکنه

ولی خب اگ اسنپ یا از ی جای مشخص بوده مشکلی پیش نمیومد چون برای خودش بد میشه

بحث اسنپ نیست  اصلا.....موضوع   بی  تفاوتی همسرشون   هست.

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بحث اسنپ نیست  اصلا.....موضوع   بی  تفاوتی همسرشون   هست.

بنظر من ایشون بی تفاوت بودن

به همسرشون گفتن میرن خونه بعد کلا بخاطر حرف دو تا از مسرای همکار کنسل کرده و اصلا هم خبر نداده!

شما مثلا قراره دکتر بشی!!!

کارت همینه دیگه تو بیمارستان میخوای کار کنی راننده برای خودت اوکی کن یا آژانس زنگ بزن امنیت داره

لازم نیس کل کادر درمان رو باخبر کنی برای رفتنت و بهشون نشون بدی میترسی

رو خودت کار کن و شرایطت رفتن و‌اومدنت رو حتی نصف شب و صبح زود رو مهیا کن

شاید از دیشب خوابه و هنوز بیدار نشده عزیزم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2706