2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851670 بازدید | 671345 پست
برات رو جنین ها لیزرهیچنگ کردن یانه؟؟عزیزم مامان میشی شک نکن به خدا توکل کن..مطمعنم مادرمیشی بزودی

قربانت ممنون ، ایشالا مادر شدن برای همه دوستان منتظر اتفاق میافته ، دکتر حمادی جنین شناس رو که میشناسی هر کاری خودش بخواد میکنه هچینگ یا بلاست بودن جنین رو فقط به تشخیص خودش انجام میده ... 

فک کنم اهواز بودید درسته؟

برای من سفید بود مثل اب قند بود یه خانوم بعد من اومد برای اون پرتقالی بود پارتی بازی کردن 🤨🤨🤨🤨🤨 ...

واییی😂😂اره خوبه فقط یکم قند یک ساعتت بالاس البته خوبه ها باید تا ۹۴ باشه یکم رعایت کن والا من این ازمایش و سر اولی نداشتم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونم مبارکههه عزیزم فقط هر وقت اوندی بگو چند هفته سزارین شدی 😍😍😍🤗🤗🤗

چیزی نمونده هااااا اماده باش حسااابی،  ساک نینیو اماده کردی ؟ من هربار میرم توسایتا لباس میخرم شوهرم شهیدم میکنه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

عزیزم ماه پیش دوباره منفی شدم فردا میخوام برم دکتر، ببینم دلیل این منفی شدن چیه. البته مطمئنم دکتر ...

نميشه اين طور كه بايد دنبال علتش باشن متاسفانه اين دوره دكتر دلسوز وجود نداره 

2731
واییی😂😂اره خوبه فقط یکم قند یک ساعتت بالاس البته خوبه ها باید تا ۹۴ باشه یکم رعایت کن والا من این ...

اهان چهارشنبه وقت دکتر دارم برم ببینم چجوریاس ..منم سراولی نداشتم ..جالبه جاریم میگه گلوکز اوردم خونه خوردم دیدم حالم بدشد نرفتم ازمایش بدم 🙄🙄🙄

یعنی مثبت شد ولی بعدش منفی شد؟ به نظرت دکتر خوبیه؟ منم پیشش رفتم

نه مثبت نشدولی همین ک صفرویک نشدخیلی خوشحال بود،۵بازقبل همیشه صفرویک میشد،دکتررزاقی گفت داشته میگیرفته ولی نتونسته بارحم ارتباط برقرارکنه،گف جنینت ضعیف بوده،نه من اصلاراضی میستم ازظهیری اصلاوقت نمیذاره اهمیت نمیده بدمریض بااندومتر۷برام انتقال میدداددرصورتی ک اخرینبارک پیش رزاقی رفتوامدمیکردم گف نبایدزیر۸انتقال بده اصلا،ک ۸رسیدبعدمن اومدم رشت انتقال دادم گ ۱۷شد

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
چیزی نمونده هااااا اماده باش حسااابی،  ساک نینیو اماده کردی ؟ من هربار میرم توسایتا لباس میخرم ...

خخخ نه هنوز لباساشم نشستم گفتم بزار۲۰ بهمن به بعد دیره میگی؟ وای منم شوهرم میگه بسه هی سفارش نده 😂😊

عزیزم ماه پیش دوباره منفی شدم فردا میخوام برم دکتر، ببینم دلیل این منفی شدن چیه. البته مطمئنم دکتر ...

نميگن تخمك هاتون با كيفيت يا نه، چون كسي كه سه بار انتقالش منفي ميشه بايد يه علتي داشته باشه نميشه هر بار كلي هزينه كنين وبگنشانس بارداري٣٠ درصد 

اصلا یادم نیست. میترسم یه چی بگم غلط غلوط باشه. نمیدونم این بود یا استرادیول که یه هفته از تاریخ انت ...

من یادمه شما همش درمورد هیدروکسی سوال میکردی ...استرادیول قطع نمیکنن که حتما همین هیدروکسی بودش به دوستمم گفته یه هفته قبل انتقال قطع کنه حالا دکتر زرنانی گفته قطع نکنه 

[QUOTE=173873691]خخخ نه هنوز لباساشم نشستم گفتم بزار۲۰ بهمن به بعد دیره میگی؟ وای منم شوهرم میگه بسه هی سفارش نده 😂 ...[/QUOT

دیگه ۴هفته مونده دختر خیلی روزا سریع میگذره ...لباساشو بشور قشنگ اماده کن ...من هرشب برنامه ریزی میکنم 🙈🙈🙈

اهان چهارشنبه وقت دکتر دارم برم ببینم چجوریاس ..منم سراولی نداشتم ..جالبه جاریم میگه گلوکز اوردم خون ...

واااا 

میگم فردا وقت دکترمه بنطرت کی میگه برم سونو برای وقت زایمان دکترم‌گفت ۴ اسفند ۳۸ کامل میشی خودم گفتم میشه مثلا تا ۱۰ و اینا صبر کنم گفت از الان نمی دونم خودت خسته میشی میگی همون ۴ الانش می خوام بگم همون ۵و۶ سزارینم کنه خدا کنه وزنش خوب باشه

من دیگه آزمایش هم دادم و منفی شد روز ۱۲ ودیگه داروهارو قطع کردم که بعد عادت برم پیش پزشکم

عزیزم‌کی‌آزمایش‌‌دادی؟

زودآزمایش‌دادی

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
کدوم بیمارستان انتقال دادی با همین دکتر؟ چرا ديگه نرفتی؟ 

موسسه مهر،دیگه جنین ندارم،شوهرمم اسپرمش ضعیفه دوتادکتررفتیم توکلی وگلمحمدی ولی تاثیرنداش داروهاشون الان میخوام دوباره جای دیگه نوبت بگیریم براش،جنین ضعیف تشکیل شه ده باردیگم انتقال بدم نمیگیره فقط بااعصاب ادم بازی میشه دکترک براش مهم نیس فقط پولتومیخواد

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
من یادمه شما همش درمورد هیدروکسی سوال میکردی ...استرادیول قطع نمیکنن که حتما همین هیدروکسی بودش به د ...

یه هفته قبل انتقال؟ ولی چیزی که یادمه به من گفت یه هفته بعد انتقال مجدد شروع شه. یعنی از تاریخ انتقال قطع شد تا یه هفته. بازم باید بگردم تو پستهام یادم بیاد

2706