2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671333 پست
مزش بدنبود مثل اب قندبود ولی حالت تهوع بعدش وااای 

سلام مزش بد نبود مثل قرص جوشان پرتقالی بود من خیلی اکی بودم خوبه حالا گذشت براتون 😁

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستان عزيزم از تبريك همگي خيلي ممنونم ، ببخشيد كه نتونستم تك تك پاسخ بدم . براي همه اين لحظه هاي خو ...

ای جونم مبارکههه عزیزم فقط هر وقت اوندی بگو چند هفته سزارین شدی 😍😍😍🤗🤗🤗

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ايشاله اين بار مثبت باشه عزيزم چون واقعا هزينه اش بالاست 

عزیزم ماه پیش دوباره منفی شدم

فردا میخوام برم دکتر، ببینم دلیل این منفی شدن چیه. البته مطمئنم دکتر میگه ای وی اف ۳۰درصد شانس داره

عزیزم شما بعد پانکچر خون ریزی داشتین ؟

من‌همون‌‌‌روزاولش‌یکم‌داشتم‌..همون‌بود

امابعد۲روزیه‌‌دل‌درد‌وکمردردی‌گرفتم‌داشتم‌زارمیزدم

یه‌مسکن‌خوردم‌تاآروم‌شدم

عزیزم‌بعدپانچر‌‌خونریزی‌عادیه

تخمدان‌هادسنکاری‌شدن‌..نگران‌نباش

چیزی‌نیس

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
خوب جمع نکنه که بهتره گلم اصلا حسه خوبی نیست ادم نمیدونه بچس یا انقباضه همون تکوناش و ضربه هاش کافیه ...

میگم شاید من نمیتونم خوب حس کنم 😁شماهم اینقد استرس نداشته باش دیگه چیزی نمونده مطمین باش سروقت به سلامتی زایمان میکنی 

سلام دکتر طرازی به منم داده من هنوز میخورم از روز سوم پریود تا روز هشتم پریود بعدی که دیگه میوفته تو ...

دوست من مشکل ایمنی انعقادی داره دکتر زرنانی برای دکتر طرازی نامه نوشته که اونکسا ۶۰۰۰بزنه دکتر طرازی گفته نیازنیس همون ۴۰۰۰بزنه ...کلا به نامه دکتر زرنانی توجه نمیکنه دوستمم دودل شده 

عزیزم امروز روز چندمه انتقالته دیگه بی بی چک نذاشتید ببینید جوابش چی شد

من دیگه آزمایش هم دادم و منفی شد روز ۱۲ ودیگه داروهارو قطع کردم که بعد عادت برم پیش پزشکم

سلام مزش بد نبود مثل قرص جوشان پرتقالی بود من خیلی اکی بودم خوبه حالا گذشت براتون 😁

برای من سفید بود مثل اب قند بود یه خانوم بعد من اومد برای اون پرتقالی بود پارتی بازی کردن 🤨🤨🤨🤨🤨🤨مزش بدنبود من بعدش وحشتناک دل پیچه وحالت تهوع گرفتم رفتم موندم تودستشویی بهم گفتن سعی کن حالت تهوع بهت دست دادتوبهش دست ندی 😂😂😂😂گفت بالابیاری مجبوری بازم بخوری 😐😐😐حالا قند ناشتام ۷۷شده یک ساعت بعد ۱۱۳دوساعت بعد ۹۸ خوبه ؟ چون هنوز به دکتر نشون ندادم 

2706