2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821524 بازدید | 669216 پست
عزیز خیلی برات ناراحت شدم از ته دل دعات کردم ان شالله نی نی ت برات بمونه.عزیز دوستم برات یه نذر کرده ...

ممنون عزیز دل لطف داری بهم خیلی از دوست مهربونتم خیلی تشکر کن خدا خیرش بده...

انشالله خدا بخاطر دعاها و دل پاک شما به بچم رحم کنه...چشم حتما بهتون خبر میدم عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز دل لطف داری بهم خیلی از دوست مهربونتم خیلی تشکر کن خدا خیرش بده... انشالله خدا بخاطر دعا ...

زی زی جان انشا ا... خدا کمکت می کنه عزیزم.انشا ا... زودی بیای بگی که همه چی رو به راه شده و می تونی نی نی نازنینت رو بغل بگیری .خدا بزرگه عزیزم.

2728
من چرا حس نمیکنم بچه خودشو یه جاجمع کنه یاسفت کنه 🤦‍♀️عزیزم نگران نشو وقتی میدونی کم شدن حرکتش بخاط ...

سلام عزیز نمیدونم چرا هرکاری کردم نشد اون پیامی که برام دادی و ریپلای کنم

به هرحال ممنون نازنین جان انشاالله نی نی نازت به سلامتی و خوشی بیاد تو بغلت

لطفا با تودلیت برام دعا کن عزیزم ببیخشد اگه با حرفام ناراحتت کردم

عزیزم😔😔😔الهی که خدا به حق همین روزای سختی که داری میگذرونی کمکت کنه دلت شاد بشه یه نی نیت صحیح و ...

ممنونم شادن عزیزم انشاالله پسر نازت بسلامتی و خوشی بیاد تو بغلت❤

زی زی جان انشا ا... خدا کمکت می کنه عزیزم.انشا ا... زودی بیای بگی که همه چی رو به راه شده و می تونی ...

ممنون عزیزم انشاالله خدا از دهنت بشنوم...خیلی لطف داری بهم

انشاالله خدا حاجت دل شمارو هم مثل بقیه دوستانی که مثبت شدن بده🙏

2738
منم دكترم عليرضايي  ولي مگه  قرار نبود عمل ها رو دكتر نصر انجام بدن چون گفتن ويزيت نميكنن ...

اره گلم منم شنیدم خیلی از تخمکها رو مراکز ناباروری فریز میکنن بدون اینکه ماها اطلاع داشته باشیم ... من از کسی که تو مرکز کار میکرد شنیدم ....

من ۲۳ تا تخمک بالغ داشتم ۱۱ تا جنین شد 😐

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
من پارسال برج ده پانکچر شدم عزیزم دقیق یادم نیست اما میدونم طبیعیه من نه تا تخمک داشتم ک چهارتا جنین ...

عزیزم چند روز بعد از پانکچر رفتین پیش دکترتون ؟بمونم جنینام تشکیل بشه بعد برم ؟

واقعا راست میگی یاد پیچوندنای خودم افتادم که چقدر اذیت شدم😕😕😕 انشاالله هرکی تو این مسیره زود به ن ...

سلام خوبی؟ شادن جون تکونای نی نی چطوره؟ مال من بیشتر شب تا صبحه، روزا خیلی ورجه وورجه نمیکنه معمولا. راستش نگران هم هستم. بعدم نمیدونم اصلا الان باید محکم باشه یا تکونای آرومم قبوله؟دل تو دلم نیست تا این هفته برم سونو

@faribakhanoomi   @bopo    

نازنین جون نتونستم تگت کنم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ممنون عزیزم انشاالله خدا از دهنت بشنوم...خیلی لطف داری بهم انشاالله خدا حاجت دل شمارو هم مثل بقیه د ...

از دیشب که متوجه جریانت شدم همش فکرم پیشته. واسه نی نی هم خیلی آیت الکرسی میخونم و دعا میکنم عزیزم البته اگه قابل باشم. امیدوارم به سلامت بیاد بغلت به حق پنج تن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
کاش بری آزمایش بدی دیگه خیالت راحت بشه ، اره بیمارستان امام هم خوبه دولتی هم هست والا بیمه به من گفت ...

آره منم اوندفعه ک توی مهزیار رفته بودم برای انتقال خودشون داشتن صحبت میکردن گفتن نیکبخت خیلی مثبتاش زیاده .دکتراش شبنم سالمی نیکبخت مرمضی ان