2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841219 بازدید | 670509 پست
من چرا حس نمیکنم بچه خودشو یه جاجمع کنه یاسفت کنه 🤦‍♀️عزیزم نگران نشو وقتی میدونی کم شدن حرکتش بخاط ...

خوب جمع نکنه که بهتره گلم اصلا حسه خوبی نیست ادم نمیدونه بچس یا انقباضه همون تکوناش و ضربه هاش کافیه دیگه. اره منتظرم ببینم از امشب یا فردا باید نرمال بشه حرکتاش کم کم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باروغن نارگیل شکمتوچرب کن وقتی بچه خودشوسفت میکنه راحت میشی.

اوکی گلم حتما امتحانش میکنم ببینم تاثیرش چطوره. البته جمع کردنش کوتاهه مثلا در حد ۱ دقیقه ی گوشه سفته بعد شل میشه

عزیزم دوست من پیش دکتر طرازی میره هفته ی بعد انتقال داره ...انگاردکتر به شماهم هیدروکسی  کلروکی ...

سلام دکتر طرازی به منم داده من هنوز میخورم از روز سوم پریود تا روز هشتم پریود بعدی که دیگه میوفته تو وسطای سیکل میکرو

2731
الان باید چیکارکنم😔

گلم قبل عمل بهتون گفتن که چندتا دارید و چندتا بالغه؟ یا نه موقعی که دراوردن تخمکارو گفتن چندتاش نابالغی. اخه من شنیدم اگه بالغ باشه تخمک رو میکشن بیرون و اونایی که ریزتر و نابالغ هستنو درنمیارن میزارن همون تو بمونه و با پریود بیاد بیرون

در اندک من تویی فراوان یارب..
هفده تا تخمک کشیدن گلم. از پونزده به بالا رو هایپر حساب میکنن. من دردام از دیروز بیشتر نشده ولی همچن ...

به سلامتی خداروشکر. نگران نباش عزیزم خوب میشی، سعی کن ریلکس باشی و استراحت کنی.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2740
زنگ زدم مطب منشی میگه دوز پروژسترون رو زیاد کردی ضرر داره قراره از ماما بپرسه. 

نمیدونم عزیزم والا تا اونجا که دیدم و شنیدم هم خودم هرکی خونریزی داره دوزشو زیاد میکنه دکترش بازم نظر دکترت رو باید انجام بدی توکل به خدا

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
اماده شدن رحم و بدن ما دیگه. چون کلی آمپول و دارو سر تخمک کشی زدیم و یه عمل هم شدیم باید یه مدت رو ا ...

پس خيلي احتمالش كمه بعد تخمك كشي  جنين ٥ روزه رو انتقال بدن جنين رو يه ماه فريز ميكنن درسته؟

سلام گلم بله هفده تا داشتم خود خانم دکتر پانکچر کرد.

منم دكترم عليرضايي  ولي مگه  قرار نبود عمل ها رو دكتر نصر انجام بدن چون گفتن ويزيت نميكنن ولي عمل ها رو خودشون انجام ميدن، از هايبر شدن ميترسم خيلي ها اينجا نوشتن هايپر شدن ويه چيزي متوجه شدم با وجود اينكه تعداد تخمك ها زياد جنين هاشون كمه احتمال داره مركز تخمك ها رو واسه إهدائي تو بانك خودشون بذارن چون تو اينستا دكتر عليرضايي هم يه نَفَر پست كذاشته بود وبه اين موضوع اعتراض كرده بود 

پس خيلي احتمالش كمه بعد تخمك كشي  جنين ٥ روزه رو انتقال بدن جنين رو يه ماه فريز ميكنن درسته؟

احتمالش هست انتقال بدن

سری اول واسه من ۵روز بعد تخمک کشی یه دونه بلاست  انتقال دادند که منفی شدم. بار دوم یه دونه بلاست فریز انتقال دادند که بازم منفی شدم. 

حالا من نمیدونم کدومش بهتره،؟فریز یا فرش؟

2706