2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
بعد از ظهری تکون خورد الانم هی خودشو سفت میکنه اصلا نمیدونم انقباضه یا بچس یهو ی گوشه سفت میشه. الان ...

انقباض میگن از بالای شکم میگیره تازیر ناف درد هم داره 

احتمالا بچس خودشو سفت میکنه 

راستی رفتین سونو وزنش چقد بود ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام مام بودین؟ پس خودشون هرجور صلاح بدونن فریز میکنن؟ اخه من اونجا از پذیرش پرسیدم گفتم نمیشه پنج ر ...

من نه عزيزم مام نيستم اره حتما هرجور كه خود جنين شناس صلاح بدونه فريز ميكنن

خداياشكرت....❤️ 
2731
سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

ای جونم. مبارکه عزیزم. قدمش خیر باشه و به ناز پدر مادر بزرگ بشه ❤️❤️❤️❤️

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
گلم سیاه دانه آسیاب شده روغن نمیده، فقط میشه با عسل مخلوط کرد و میل کرد، اگه روغنشو میخای از عطاری ب ...

واقعا! 😁😁 مرسی ک گفتی.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

من اینقد نگرانم چون روز قبل پانکچر خیلی استرس داشتم نمیدونم کیفیت تخمکام چطور بود از شوهرم با عمل نمونه برداشتن که جنینن شناس زیاد راضی نبود کاش جنین با کیفیت داشته باشم خدا بخودت حواله ش کردم

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام ساراجان خوبی بسلامتی انتقال دادی اره انشالله حتما به آرزوت میرسی و خبر خوش مامان شدنتو میدی بهم ...

وااای خدایاااااااااا،چقدناراحت شدم،خدایااااااخه چرا😥😥😥

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام، خوبی؟ فکر کنم سونوی بیست و هشت هفته به دکترت بگی بنویسه بد نباشه. من که امروز رفتم آزمایش قند ...

منم امروز این آزمایش رو دادم 🤣 مسخره ترین آزمایشی بود که تا به حال دادم 

هرچی خدا بخواد همون میشه لابد هنوز قسمت من نیست بچمو بغل کنم...من ۳ روز دیگه میرم تو شش ماه ممنون ع ...

فدای‌تو‌خواهری

چراقسمتت‌نیس‌عزیزم

همون‌خدایی‌که‌‌داده‌مطمعنم‌نگهش‌میداره‌برات

انشالله‌اون‌یدونه‌برات‌میمونه‌گلم

امام‌زمان‌وقسم‌میدم‌به‌مادرش‌حضرت‌زهرا‌به‌پهلوی‌شکستش

اون‌یدونه‌برات‌بمونه‌.‌

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2706