2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842019 بازدید | 670570 پست
سلام عزیزم خوبی؟ یادمه شما اوایل بارداریت خونریزی داشتی درسته؟ از چی بود خونریزیتون؟ بعدش دیگه ندیدی ...

سلام ممنون عزیزم بسلامتی مامان شدی خیلی تبریک میگم بهت انشاالله بسلامتی و خوشی تا زایمان پیش بری

عزیزم من فقط روز ۷ انتقال و روز ۱۰ و ۱۱ انتقال لکه بینی داشتم که معلومه لک لانه گزینی بوده چون بعدش دیگه اصلا نه لکه بینی داشتم نه دردی

شمام نگران نباش روزی دوتا آمپول بزن و اگه آسپرین داری قطع کن و استراحت داشته باش حتمااا خوب میشی توکل بخدا

سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

عزیزم خیلی تبریک میگم انشالله شاهد خیر و سلامتی موفقیتهاش باشید

در اندک من تویی فراوان یارب..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله استرس دارم چون سریع قبل تجربه بدی دارم و دیگه توان ندارم ریسک کنم دلم میخواد جنینای زیادی برام ت ...

درکت میکنم عزیزم بارداری ما و حتی بدنیا اومدن و بچه داری ما واقعا پزاز استرسه از بس بدبختی وکشیدیم و اذیت شدیم ولیمن ایندفعه سپردمش به خدا و گفتم مندفقط ازت جواب میخوام بچه صحیح و سالم و بدون پشیمونی هروقت ک صلاح میدونی چه ۳ روزه و چه ۵ روزه دست خودت میسپارم. خداروشکر خیلی آرامش گرفتم و استرسم خیلی کمتر شده وامیدم زیاد شده به جوابدهی

سلامت باشي عزيزم ، براي همه واقعا دعا كردم اتفاقا چون پستهاي آخر شما رو ديده بودم اسمتون هم توي ذهنم ...

عزیززززدلم من چقدر خوش شانسم. قربون مهربونیت😘 الهی آمین

از طرف من و بچه ها، با تمام وجودت نی نی رو بووووو کن😍😍 بعدم یه عالمه ماچش کن💋💋💋💋💋 خدا حفظش کنه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

عزیزم قدم نورسیدت مبارک باشه انشاالله ک خیرشو ببینی 

وانشاالله ک همه منتظرا بزودی باردار بشن و بچه هاشونو تو بغل بگیرند 

مرسی ک برامون دعا کردی

عزیزم پست هاتو خوندم ناراحت شدم خیلی ان شاالله که حداقل یکیشو بغل میکنی گلم باور کن درد خودم یادم رف ...

عزیزم بچه من تازه پنج ماهش تموم شده داره میره تو شش ماه ولی درکل بچه شش ماه کامل هم معمولا زنده نمیمونه حتما باید حداقل ۷ ماه بشه تا شاید تو دستگاه زنده بمونه که برا من میشه ۸هفته دیگه فکر نکنم تا اون موقع بتونه دوم بیاره بچم...

ممنون از دلداریت عزیزم برام نینیم دعا کن لطفا انشالله شمام خونریزیت رفع بشه هرچه زودتر فقط استراحت کن

درکت میکنم عزیزم بارداری ما و حتی بدنیا اومدن و بچه داری ما واقعا پزاز استرسه از بس بدبختی وکشیدیم و ...

خداروشکر عزیزم بهترین کارو کردی انشالله خدا کمکت کنه بمنم آرامش بده تا منم بتونم‌دیگه فکرو خیال بیخود نکنم. انشالله بزودی مامان نی نی صحیح سالم بشی بحق علی

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلااام عزیززم خوبی؟چخبرا؟ دیگه نیومدی سایت نی نی ها چطورن؟به سلامتی زایمانت کیه؟

سلام ساراجان خوبی بسلامتی انتقال دادی اره انشالله حتما به آرزوت میرسی و خبر خوش مامان شدنتو میدی بهمون

من یکم اوضاعم نابسامان بود دل و دماغ نت گردی نداشتم اصلا البته الانم همچنان تو همون اوضاع بد روحی هستم ولی چه میشه کرد باید بسپرم بخدا...

من سه قلو شدن بچه هام بعد سونوی ان تی ریداکت کردم یکیشو تو ۱۲ هفته...بخاطر عفونت و التهاب در اثر ریداکشن یه قل دیگه هفته ۱۳ کیسه آبش پاره شد...

تا الان منتظر بودم اون قل که کیسش پارست قلبش وایسه که خطر عفونت و زایمان زودرس تموم بشه بتونم حداقل اونی که سالمه رو نگه دارم ولی متاسفانه همچنان که دوماه از پارگی کیسه گذشته قلبش داره میزنه جالبه پرس شده تو رحمم و رشدشم خیلی کنده و دفورمه شده ولی بازم قلبش میزنه ول نمیکنه این دنیارو...دکترم میگه دیگه بیش از این اگه نگهشون داری خطر داره برات ما تا همین الان کارمون غیرقانونیه بیخیالش شو ختم بارداری و کورتاژ کن ولی من نمیتونم اصلا...دارم درد میکشما ولی نمیتونم کورتاژ کنم آخه یه بچم کاملا سالمه حرکت میکنه من حسش میکنم...

دیگه خودشون سقط میشن بزودی چون چند روزه که درد دارم خیلی

2740
سلام ممنون عزیزم بسلامتی مامان شدی خیلی تبریک میگم بهت انشاالله بسلامتی و خوشی تا زایمان پیش بری عز ...

ممنونم عزیزم ان شاالله که برای شمام حداقل یکی از بچه هاتون سالم بیاد بغلتون 

دکتر گفت انوکسا رو نزنم ولی آسپرینو گفت بخورم سه تا شیافو یه دونه آمپول بزنم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
عزیزم بچه من تازه پنج ماهش تموم شده داره میره تو شش ماه ولی درکل بچه شش ماه کامل هم معمولا زنده نمیم ...

عزیزم😔😔 توکلت به خدا باشه گلم هیچ کاری برای خدا سخت نیست خودش داده ان شاالله خودشم نگه دارشونه.لایق باشم چشم عزیزم

اره عزیزم من تو سونو مشخص شد هماتومه حجمش یک سانت بود از من ولی لکه بینی نداشتم

اهان حالا این خونریزی و لکه بینی ممکنه از هماتوم نباشه و بخاطر کم بودن دوز پروژسترون باشه؟

خانمایی که مام پانکچر شدید امکان داره که جنین رو سه روزه فریز کنن من همش فوبیا دارم که نکنه بزارن پن ...

سلام عزیزم چند تا تخمک داشتی بهت گفتن؟؟ 

خود علیرضایی پانچکر کرد؟  

2706