2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868197 بازدید | 672580 پست

خانمایی که مام پانکچر شدید امکان داره که جنین رو سه روزه فریز کنن من همش فوبیا دارم که نکنه بزارن پنج روزه بشه و جنینا کم بشن اخه امروز پانکچر داشتم و گفتن پنج روز کاری ز بزنم‌و بپرسم‌چندتا جنین شدن این یعنی همه رو پنج روزه فریز میکنن درسته؟

در اندک من تویی فراوان یارب..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام فریبا جون خوبی؟ میگم شما هماتوم داشتی؟ من یه هفته اس مثبت شدم خونریزی دارم به نظرت از چیه؟

سلام عزیزم تبریک میگم .منم هفت هفته رفتم سونو هماتوم داشتم من از اول امپول و شیاف داشتم و تا وقتی که هماتومم جذب بشه استفاده کردم فک کنم تا ۱۳هفتع داشتم .اما خونریزی یا لکه بینی نداشتم اسپرینم مصرف میکردم که دیگه قطعش کرد دکتر

سلام، خوبی؟ فکر کنم سونوی بیست و هشت هفته به دکترت بگی بنویسه بد نباشه. من که امروز رفتم آزمایش قند ...

سلام عزیزم خوبی اره خودمم دوست دارم برم خیالم راحت بشه ببینم اوضاع چطوره از ۲۳هفته سونو نرفتم .من ۲۵هفته ازمایش گلوکز دادم حالم بد نشد

فدات شم گلم بخدا انقدر بعد از ظهری گریه کردم دیگه چشمام کور شد همش میگفتم نکنه من الکی هی میگم ماله ...

اخه چرا اینقد به خودت استرس میدی اگه خیلی نگرانی تا بیمارستان برو برات صدای قلبشو بزارن خیالت راحت بشه این گریه که خیلی بدتر از اینع که چند قدم راه بری 

سلام فریبا جون خوبی؟ میگم شما هماتوم داشتی؟ من یه هفته اس مثبت شدم خونریزی دارم به نظرت از چیه؟

به نظرم این هماتوم واسه اکثر ای وی افی ها پیش میاد فقط همین خونریزیش بده که به ادم استرس میده ولی نگران نباش یا دفع میشه یا جذب میشه 

من امروز روز دوازدهم انتقالمه دیروز بی بی چکم منفی شد اما الان ایستادم شام درست کنم هم زیر شکمم درد ...

آمپولهاتون را قطع نکنید تا انشاالله ببینیم خدا چی میخواد. انشاالله ک خبرخوب بهمون بدید

سلام، خوبی؟ فکر کنم سونوی بیست و هشت هفته به دکترت بگی بنویسه بد نباشه. من که امروز رفتم آزمایش قند ...

من که ببخشید بالا آوردم آزمایشمو خراب کردم دیگه دکترم گفت همون قند ناشتا کافیه، واقعا خیلی آزمایش بدیه😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
خانما سلام من امروز پانکچر شدم درد دادم کمی به طوری که کمی باید دولا شمو راه برم دردم از سرمعدم هست ...

عزیزم مگه چندتا تخمک ازتون گرفتند اگه زیاد بوده حتما دوق و لبنیات و سفیده تخم مرغ آب پز بمقدار زیاد بخور تا شکمت آب نیاره 

به نظرم این هماتوم واسه اکثر ای وی افی ها پیش میاد فقط همین خونریزیش بده که به ادم استرس میده ولی نگ ...

میگم دکتر انوکسا رو برام حذف کرد ولی آسپرینو نه با سه تا شیاف و یه آمپول.نگران آسپرینم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام عزیزم تبریک میگم .منم هفت هفته رفتم سونو هماتوم داشتم من از اول امپول و شیاف داشتم و تا وقتی که ...

ممنونم عزیزم 

یعنی ممکنه هماتوم باشه ولی خون و لکه ای نبینی؟ 

آسپرین رقیق کننده خون معمولا بعد خونریزی سریع قطعش میکنن!!!!ب ما بعد انتقال گفتن اگه خونریزی داشتید ...

نمیدونم والا دکتر اینو گفت که آسپرینو بخورم ولی انوکسا رو نزنم تا شنبه که میرم پیشش

حتما حکمتی داشته عزیزم اشکال نداره برو خوب به خودت برس پیاده روی و آب خوردن و تقویتی هاتم بخور ان شا ...

اره هرچی خدای بزرگ بخواد همونه یک لحظه دپرس شدم بعدگفتم غصه بخورم چی میشه؟  ممنون عزیزم ازدلداریت 

2706