2733
2734
عنوان

ای خدا من کی راحت میشم

408 بازدید | 33 پست

بچم گریه میکرد دیشب  انداختم پاهام لالایی گذاشتم چن دقیقه آروم موند دوباره گریه کرد خواستم شیرش بدم پدرشوهرم برگشته میگ ورش دار بیار اینجا با اون بچه نگه داشتنت😑 انگار من چن تا بچه بزرگ کردم یا خودم کلا چقد سن دارم 

منم گفتم میخواد شیر بخوره گف نمیخواد منم صدا ندادم و نبردمش بعد چندقیقه گف بیار منم گفتم داره شیر میخوره 

خب حالا بچه رو بهش بدی چی میشه مگه🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یک رب بعدشم گف بیار بده ب من منم گفنم دارم میخوابونمش

بچه داری خیلی سخته منم بچم هفت ماهشه واقعا اذیتم بعد همه فکر می کنن خودشون خیلی بلدن ما هیچی بلد نیستیم

گر نگهدار من آن است که من میدانم...
دودقه میدادی دستش میدید ساکت نمیشه باز خودش صدات میکرد بچه رو بگیری این جور موقعا ک لج میکنن بگو باش ...

اول دست اون بود من گرفتم شیر بدم به بچه اومده بغل من اول آروم بود بعد گریه کرد 

منم از دیشب براش  اخم ریختم

اخه بغل اون بود داش گریه میکرد من گرفتم شیر بدم بهش 

عزیزم دوستش داره باید خوشحال باشی پدر شوهر من سال تا سال یادش نمیاد از بچه های من اتفاقا خوشحال باش هر وقت هم گریه کرد ببر بده به پدر شوهرت بگو پدر جان شما بلدین ساکتش کنین البته با ارامش تمام 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
عزیزم دوستش داره باید خوشحال باشی پدر شوهر من سال تا سال یادش نمیاد از بچه های من اتفاقا خوشحال باش ...

نه نمیشناسیش این پیش جاریم ..جاری و بچش رو تحویل میگیره چجور میکنه یا ب بچه اون میگ گوش بچه من رو می‌بریم میدیم گربه بخوره  

بعد ک اونا نیستن مارو تحویل میکیریه

همین ک میگی مگه چند سالمه مگه چند تا بچه بزرگ کردم یعنی ب بقیه این حسو میدی ک توانایی لازمو نداری 

اونقدر بزرگ و فهمیده هستی ک بچه دار شدی

پس اول خودت قبول کن 

از گریه و بیخوابی بچه نترس و نگران نشو 

2706