2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868050 بازدید | 672576 پست

دوستانی که از سیاه دانه استفاده میکنن، لطفا راهنمایی کنید. من امروز خریدم که روی شکمم ماساژ بدم. ریختمش داخل آسیاب برقی، پودر شد ولی اصلا روغن نداشت! 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

عزیززززززم قدم نو رسیده مبارک باشه🎉🎉👶❤ ممنونم از دعای خوبت الهی قسمتمون بشه🌹

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیززززززم قدم نو رسیده مبارک باشه🎉🎉👶❤ ممنونم از دعای خوبت الهی قسمتمون بشه🌹

سلامت باشي عزيزم ، براي همه واقعا دعا كردم اتفاقا چون پستهاي آخر شما رو ديده بودم اسمتون هم توي ذهنم بود ، اين روزها هم براي شما ميگذره و به اميد خدا طعم شيرين مادر شدن رو ميچشيد .

ایشالا که خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه فقط بسپار به خودش  واقعا سخته درکت میکنم چون یه سقط ...

ممنون عزیزم انشالله

انشاالله شمام هرچه زودتر به مراد دلت برسی🙏

خدایا بحق فاطمه زهرا و به حق ام البنین حاجت این دوستمون رو بده و حداقل یکی از بچه هاش سالم بدنیا بیا ...

ممنون از مهربونیت عزیزم

انشالله خدا حاجت شما و همینطور بقیه بچه هارو خیلی زود روا کنه و دل مهربونت شادشه...التماس دعا🙏🙏

نه عزيزم به من گفتن يك هفته بعد بيا رفتم جنينام دو و سه روزه هستن

شمام مام بودین؟ پس خودشون هرجور صلاح بدونن فریز میکنن؟ اخه من اونجا از پذیرش پرسیدم گفتم نمیشه پنج روزه نشه مثلا سه روزه فریز شه گفتن نه حتما پنج روزه فریز میکنن

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلام به همه دوستان عزيزم ، پسر كوچولوي من امروز صبح پا به اين دنيا گذاشت ، براي همه خيلي دعا كردم ، ...

آخی مبارکه عزیزم قدم گلپسرتون پرازخیروبرکت باشع الهی براتون مامان سبحان عزیز

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
عزیزم اصلا اینطور نگو همش تصور کن بچت تو بغلته از خدا بخواه  خودش درست میکنه. آخه شما داری میری ...

انشالله عزیزجان توکل به خدا...

من همه تلاشمو کردم دیگه هرچی خدا بخواد...

عزیزم ازحالا استرس داری؟؟ از خدا بخواه بگو هروقت وقتشه انتقال بدم چه ۳ روزه و چه ۵ روزه . بگو خدایا ...

بله استرس دارم چون سریع قبل تجربه بدی دارم و دیگه توان ندارم ریسک کنم دلم میخواد جنینای زیادی برام تشکیل شه میترسم نکنه بگن گذاشتیم پنج روزه شه و هدر رفت آدم مار گزیدس دیگه چه کنم انشالله خدا به همه بچه صحیح سالم بده بمنم بده در هرصورت مرسی از جوابت گلم

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706