2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851688 بازدید | 671345 پست
آسپرین رقیق کننده خون معمولا بعد خونریزی سریع قطعش میکنن!!!!ب ما بعد انتقال گفتن اگه خونریزی داشتید ...

سلام عزیزم خوبی چخبر؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام صاحل جون خوبی انتقال دادی عزیزم بسلامتی پسرت خواهر یا برادردار شد😊 حالم خوش نبود زیاد حوصله ن ...

سلااام عزیززم خوبی؟چخبرا؟

دیگه نیومدی سایت

نی نی ها چطورن؟به سلامتی زایمانت کیه؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
سلام خوبی عزیزم در چ حالی استراحت مطلقی؟ نی نی خوبه؟ من وارد ۲۸هفته شدم نمیدونم برم دکتر یا نه برا ...

سلام، خوبی؟ فکر کنم سونوی بیست و هشت هفته به دکترت بگی بنویسه بد نباشه. من که امروز رفتم آزمایش قند سه مرحله ای دادم خیلی بد بود خیلی. یعنی چند ساعت حالم بد بود تهوع شدید واسه خوردن گلوکز. هفته بعدم باید برم  سونوی رشد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام ب روی ماهت از دیروز ک بی بی منفی شد یکم ناراحت شدم اما بازم امید دارم الانم پاشدم برای شام یکم ...

نگران نباش گلم منم دیروز بیبی منفی شد 

منم مثل توام البته کار نمی کنم تو خونه وقتی راه میرم یا نشستم حتی زیر دلم مثل پریود درد میگیره و ترشح دارم

ان شاالله خدا به هممون رحم کنه

شما روز ۱۰ هستی الان؟

شما چ خبر خوبی روز چندم بودی بی بی نزدی؟ بنظرم نزن میزنه تو ذوق آدم

من الان ۹ هستم

دیروز زدم منفی بود

بنظر من بزنم بهتره چون حداقل منفیه قبل آزمایش میفهمم یه دفعه شوکه نمیشم😔😔😔😭😭

نگران نباش گلم منم دیروز بیبی منفی شد  منم مثل توام البته کار نمی کنم تو خونه وقتی راه میرم یا ...

ن گلم روز دوازدهمم شما روز چند بی بی گذاشتی حتما زود بوده من روز یازده گذاشتم

من الان ۹ هستم دیروز زدم منفی بود بنظر من بزنم بهتره چون حداقل منفیه قبل آزمایش میفهمم یه دفعه شوک ...

روز هشتم ک خیلی زوده دختر خوب اصلا ناامید نباش عزیزم معلومه روز هشتم نشون نمیده ک بلکه طرف دوقلو یا سه قلو باردار باشه ک نشون بده اونم کم پیش میاد رور هشتم نشون بده

ن گلم روز دوازدهمم شما روز چند بی بی گذاشتی حتما زود بوده من روز یازده گذاشتم

من روز ۹ انتقال بلاستم 

دیروز که میشد ۸ زدم

جنینتون چند روزه بود

روز هشتم ک خیلی زوده دختر خوب اصلا ناامید نباش عزیزم معلومه روز هشتم نشون نمیده ک بلکه طرف دوقلو یا ...

چی بگم والا میگن بلاست زودتر نشون میده

امیدم بخداست

ان شاالله هردو مثبتیم

عزیزم طبیعیه.منم هر دوبار اینطوری شدم.تازه دفعه دوم لک و خونریزی هم داشتم تا چند روز 

مرسی گلم از جوابت شما.خدا کنه تا فردا برای منم این دردام بیفته

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم این طبیعیه ک حرکتاش کم بشه نگران نباش یکم اگه مشکل فشار نداری نوشیدنی مجاز شیرین یا کمپوت ویا ...

فدات شم گلم بخدا انقدر بعد از ظهری گریه کردم دیگه چشمام کور شد همش میگفتم نکنه من الکی هی میگم ماله امپوله تکون نمیخوره ولی یوقت بندنافی چیزی دور گردنش افتاده باشه ولی خداروشکر الان تکون خورد فعلا خیالم راحت شد یکم ولی باز دوتا امپول دیگرو زدم احتمالا الان باز بیحال میشه ولی بازم شکر خدا به هممون کمک کنه انشالله و هیچ کدوممونو دست خالی نزاره

2706