2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821449 بازدید | 669214 پست
عزیزم چند روز بعد از پانکچر رفتین پیش دکترتون ؟بمونم جنینام تشکیل بشه بعد برم ؟

ب من گفت پریود بعدی بیا هیستروسکوپی چون دهانه رحمم تنگ بود فک کرد شاید مشکلی هست ک خداروشکر نبودبرج ده پانکچر برج یازده هیسترو برج دوازده انتقال ک مثبت شد اما سقط شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم انشاالله چه جالب اخه معمولا دکترا میگن آسپرین قطعشه و انوکسارو ادامه بدید ایشالله با ا ...

آره برای منم عجیبه.. عزیزم ممنونم که با این حالت لطف میکنی و جواب میدی.. ان شاءالله خدا عوضش نینی هاتو سالم بیاره بغلت..لایق باشم برات دعا میکنم عزیزم واقعا قلبم از حرفات درد گرفت.

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2728
به من گفت اگه لبنبات روزی سه وعده میخوری کلسیم ندم منم که لبنیات نمیخورم مجبورم کلسیم بخورم که باعث ...

دوغ هم نمتونی بخور.خیلی خوشمزس باعث میشه بچت زردی هم نگیره دنیااومدنی

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
2740
سلام خوبی؟ شادن جون تکونای نی نی چطوره؟ مال من بیشتر شب تا صبحه، روزا خیلی ورجه وورجه نمیکنه معمولا. ...

سلام عزیزم، اتفاقا منم تصمیم داشتم همتونو تگ کنم درباره تکونای نی نی بپرسم😶

حالا برای من بیشتر صبحاست بعد میره تا ظهر، دوباره بعدازظهر کمی تکون میخوره ولی شبا خیلی کم

میگم این 28 هفته به بعد که میگن حرکتاش مهمه یعنی هرساعت باید تکون داشته باشه؟

برای من ضربه ی خیلی آروم داره و متوسط، محکم در اون حد نداره راستش ولی نگاه شکمم کنی معلومه تکون میخوره

بازم خوبه سونو در پیش داری من که رفتم سونو هیچی ام اندازه نگرفت سونوی ساده بود😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام عزیزم، اتفاقا منم تصمیم داشتم همتونو تگ کنم درباره تکونای نی نی بپرسم😶 حالا برای من بیشتر صبح ...

منم همین شکلی، تکونای اروم و متوسط. اصلا نمیدونم چه جوری باید باشه یا اینکه هر ساعت باید باشه یا نه؟ باز خوبه تو سونو رفتی نی نی رو دیدی. من که دل تو دلم نیست تا برم. حتما تو سونویی که رفتی رشدش اینا خوب بوده که چیزی نگفته دکترت شادن جون. داشتم فکر میکردم این وروجک ها تا بیان بغل ما، نصف جونمون کردنا. نمیدونی چقد التماسش میکنم یه تکون بخوره. کاش بچه ها بیان بگن چه جوری باید باشه تکون ها

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام خوبی؟ شادن جون تکونای نی نی چطوره؟ مال من بیشتر شب تا صبحه، روزا خیلی ورجه وورجه نمیکنه معمولا. ...

سلام عزیزم تکون مهمه خوبه دیگه صبح و عصر می خوره 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام عزیزم تکون مهمه خوبه دیگه صبح و عصر می خوره 

مرسی عزیزم  که جواب دادی. یعنی تعدادش یا آروم و محکمش مهم نیست؟ همین که تکون بخوره خوبه عزیزم؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
واقعا? خداکنه عزیزم. اره قربون حکمت خدابرم واقعامرسی هستیدایم اون حرفهای دلش روکه به کسی نمیتونه بگ ...

مطمئن باش به زودی به مراد دلت میرسی

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد