2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841228 بازدید | 670509 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دورت بگردم خودمم همین فکرو میکنم همسرمم خیلی دلداریم داد گفت پیش هردکتر و مرکزی ک دوست داری برو ...

اره گرون شده خیلی ... نیکبخت هم کارش خوبه ایشالا همون امام نتیجه میگیری 🙏🙏🙏

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
2731
مطمئنم حکمتی داره مهربون جون تازه هرکی انتقتلش کنسل شده بعدی رو باردار شده😚😉

واقعا? خداکنه عزیزم.

اره قربون حکمت خدابرم واقعامرسی هستیدایم اون حرفهای دلش روکه به کسی نمیتونه بگه اینجا شماهاکلی اروم میکنید

صاحل جون بیصبرانه منتظر فردام ایشالا که خوش خبری 😍

قوربونت‌برم‌خواهری

خودم‌که‌اصلا‌امیدندارم

دارم‌ازالان‌خودموآماده‌میکنم

هی‌باخودم‌میگم‌میتونم‌خودموجمع‌کنم‌یانه؟این‌روز

آرمایش‌خیلی‌سخته‌وپراسترس..

من‌همه‌تلاشموکردم‌دیگ‌مونده‌‌تاییدیه‌خدا

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
عزیزم کاملا طبیعیه نگران نباش

شما تا چند روز خون ریزی داشتین؟چهارشنبع پانکچر شدم من صبح که از خواب پا میشم دارم قرص شیاف که میذارم کم میشه .عزیزم چند تا تخمک داشتین؟چند تا جنین براتون تشکیل شد؟

نمیدونم عزیزم .یعنی استفاده نکردم تا حالا.شاید برای رشد ضخامت رحم باشه.انشالله این دفعه شرایطت جور م ...

ممنون عزیزدلیی انشالله واسه همه منتظرا, ایشالله دیگه هممون بزودی ازچشم انتظاری دربیایم 

2740
چطور باید نوبت بگیرم اصلا اینستا نداره هرچی سرچ کردم پیداش نکردم

ببین میتونی بری بخش ناباروری بیمارستان امام اونجا هم بپرس برا هزینه پانکچر و انتقال اینا 

هم اینکه سراغ نیکبخت رو بگیر 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
سلام گلم ،انشالله ،انشالله،همه چی به خوبی پیش میره   چیزی تا مادر شدنت نمونده عزیزم

سلام عزیزم ندیدی؟ سیکلم کنسل شد دیگه رشدنکردضخامتم گفتن ماه بعدداروهای دیگه میدیم ببینیم چی میشه

قوربونت‌برم‌خواهری خودم‌که‌اصلا‌امیدندارم دارم‌ازالان‌خودموآماده‌میکنم هی‌باخودم‌میگم‌میتونم‌خودم ...

کاش بیبی چک میزدی من حسابی استرس گرفتم بجات 😂 ایشالا که مثبت میشی وخوش خبر میای صبح زود برو زود جواب بدن 

سلام گلم خوبی هیچی والا نمیدونم چرا پری نمیشم اینسری خیلی دیر شدم آمپول داده بزنم خودم نمیخام بزنم ...

سلام به روی ماهت ممنون ضکرخوبم. چقدر ناراحت شدم برای توام حالت رو اون لحظه بخدادرک کردم چقدر بده حسش اصلا. وای دعاکنیم برای همدیگه اینباررشدکنه. باامپولابازم رشدنکرد برات؟؟   امپولا زیرجلدین؟؟  اونجامرکزبه یکی مثل ای یوای دکتر تزریق کرد گفت برای ضخامته خداکنه اینباربرامون بالابره. من اینبار6تااسترادیول داشتم نشد. به منم مدروکسی پروژسترون قرصشودادبخورم. امپول روبزن خب پریودشی مشکلی نداره که

شما تا چند روز خون ریزی داشتین؟چهارشنبع پانکچر شدم من صبح که از خواب پا میشم دارم قرص شیاف که میذارم ...

من پارسال برج ده پانکچر شدم عزیزم دقیق یادم نیست اما میدونم طبیعیه من نه تا تخمک داشتم ک چهارتا جنین بلاست شد 

2706