2733
2734
عنوان

بارداری و عفونت

134 بازدید | 24 پست

سلام صبتون بخیز 

مامانا من باردارم جواب ازمایشم گفته عفونت شدید دارم باکتری نوشته بود many حالا دستمال ک میکشم ببخشید بلانصبت ترشح میزنه ب دستمال رنگش انگار سبز و زرده استرس دارم ممکنه باعث بشه بچم نارس بدنیا بیاد؟ یا معلولی چیزی خیلی استرس دارم همش میتزسم خدایی نکرده بچم سالم نباشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تجربه شخصی من 

همین دستمال توالت ها خودش عامل عفونته اصلا استفاده نکنید توی خونه اصلا لباس زیر نپوشید سرویس بهداشتی عمومی نرید 

برای عفونت حتما به دکتر مراجعه کن تا سریع درمان شی ممکنه برای نی نی خوب نباشه 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم حتتتتتما درمان کن. ما یکی از اطرافیانمون باردار بود. عفونت داشت ولی دکتر تشخیص نداده بود. خودشم علائم نداشت. به خاطر عفونت دچار زایمان زودرس شد تو ماه ۶. خون دل خوردن تا این بچه از آب و گل در اومد. بهش کلی آمپول زدن که ریه هاش تشکیل شد. تا یک سال مدام میرفتن دکتر.

دکتربرید، انتی بیوتیک میدن

حتمابخورید

معلول نه، اماممکن باعث سقط بشه

نگران نباش، خیلی هامبتلامیشن، و باقرص و...خوب میشن

اب زیاوبخور، ماست بخور، جوشونده و...نمیتونی فعلا

لباس زیرنپوش

مهم ترین نکته ازنظرمن این درطول بارداری سفرنرید، دستشویی عمومی مطلقی استفاده نکنید

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
تجربه شخصی من  همین دستمال توالت ها خودش عامل عفونته اصلا استفاده نکنید توی خونه اصلا لباس زیر ...

راستی شلوار های نخی و گشاد بپوش حتی بیرون هم میری شلوار تنگ نپوش

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم حتتتتتما درمان کن. ما یکی از اطرافیانمون باردار بود. عفونت داشت ولی دکتر تشخیص نداده بود. خودش ...

وای نگو ترو خدا خیلی رعایت میکنم ی بسته ۱۰ تایی قرص بهم دال ۳ تا دیکش مونده ولی هنوز خوب نشدم از این میترسم فقط شاید بخاطر اینه ک با دستمال خودمو خشک میکنمههه

وای نگو ترو خدا خیلی رعایت میکنم ی بسته ۱۰ تایی قرص بهم دال ۳ تا دیکش مونده ولی هنوز خوب نشدم از این ...

دستمال تودستشویی نگذار، دستمال مارک خوب استفاده بکن، دستمال درحد اینکه نم بگیره، نه اینکه کامل خشک کنید، یعنی تماس سطحی باشه، نه خیلی بیشتر

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
وای نگو ترو خدا خیلی رعایت میکنم ی بسته ۱۰ تایی قرص بهم دال ۳ تا دیکش مونده ولی هنوز خوب نشدم از این ...

پس با دستمال خشک نکن میگن عفونت میاره. چندتا دستمال نخی داشته باش هر بار خودتو با اونا خشک کن بعد بشور بنداز خشک بشن.

2706