2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
برذیه من امپول سینال فکتو گفت ۲۱ سیکلت بخور من ال دی ندارم ولی ال دی ۲۱ تا ش تموم بشه چهار پنج روز ط ...

مرسی عزیزم پاسخ دادید 🌺

به من گفت از وقتی به ۶ یا ۷ تا قرص آخر ال دی رسیدی آمپول سنافکت تزریق کن و قطعش نکن تا پریود بشی و بیای پیشم 

حتی اگه چند روز هم طول بکشه پریود بشم فرقی نداره ، باید آمپول بزنم تا برم پیشش ❤

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
سلام صبح همگی بخیر من روز سیزدهم انتقالم و بازم بی بی چکم منفی شد لابد قسمتم نبود گله ای ندارم اما ج ...

قربونت برم.غم دلتو می فهمم.منم جنینی برام نمونده. تو اواخر 38 سالگی هستم حتی دیگه فرصت اینو ندارم که چند ماه بهش فکر نکنم. باید تا دیر نشده دوباره شروع کنم.می بینی همه مثل هم هستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌ازروزپنج‌پریودی‌بایدیخوری دوستم‌‌اونجورکه‌شمامیگی‌که‌نمیشه..ازکجامعلوم‌کی‌پریودمیشی‌که ۶روزق ...

عزیزم میشه یه سوال دیگه هم پاسخ بدید ؟ اصلا برای چی این دارو میدن ؟ چه تاثیری داره روی انتقال؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
قربونت برم.غم دلتو می فهمم.منم جنینی برام نمونده. تو اواخر 38 سالگی هستم حتی دیگه فرصت اینو ندارم که ...

من میخام میکرو انجام بدم تو ابن سینا ولی میترسم نمیدونم چرا 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 
2731
دی افش چنده؟

قبل دارو ۳۸درصد بود یه دوره دارو استفاده کرد بیشتر شد۴۸درصد الان دوباره یه دوره دارواستفاده کرده که ازمایش نداده هنوز دیگه رفتیم تو سیکل میکرو دکترش گفت باید بیوپسی شه اگه نشه ممکنه دوباره میکروتون منفی شه

مرسی عزیزم😘 میدونم اخه خود خانوم دکتر باشه بهتر  حالا ببینم چی میشه شایدم مجبور شدم رفتم

آره ديگه خودش باشه خيال آدم راحت تره 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
عزیزم خیلی ناراحت شدم چون بار اول مثبت شدی ینی شرایط رحمیت اوکیه خداروشکر  ناامید نشو دوباره پ ...

مرسی دورت بگردم خودمم همین فکرو میکنم همسرمم خیلی دلداریم داد گفت پیش هردکتر و مرکزی ک دوست داری برو من پشتتم اما ایندفعه میخام برم بیمارستان امام ک زود برم دنبالش آخه کلینیک مهزیار خیلی گرون شده 

انتقال مرکز مهر 2600 شده؟؟  پس چرا به من گفت 1800؟ ایشالله هممون تو سال 1400 مامان بشیم و ازی ...

عزیزم من نمیدونم این مرکز ک میگید کجاست اما خب ممکنه بعضیا با بیهوشی باشن یا چسب و هیچینگ کنن یکم هزینه ها بالا پایین میشه

اهن رو از سیزده هفته دارم. اها یعنی اکوقلب رو برا کسایی مینویسن که تو انومالی مورد داشته باشن تو کلی ...

نه عزیزم بعضی دکترا اکو قلب مینویسن ...عزیزم ایشالا هممون به سلامتی زایمان میکنیم وبقیه ی دوستامون هم دامنشون سبزمیشه الهی امین 

خب من شیر و ماست و دوع رو میخورم معمولا مخصوصا شیر و دوغ رو هر روز دارم . کلا ویارم به شیر و دوغ و پ ...

منم دوغ وماست میخورم نه اندازه شما 😂حالا دکترت ببینه نیازهست میده یکم سایز قرصه بزرگه گیرمیکنه توگلو 🤨🤨یکم ظریفتر درستش نکردن 😂😂

عزیزم میشه یه سوال دیگه هم پاسخ بدید ؟ اصلا برای چی این دارو میدن ؟ چه تاثیری داره روی انتقال؟

به‌این‌سیکل‌میگن‌سیکل‌لانگ

سیکلی‌که‌رحم‌‌وتخمدان‌دست دکتر‌هس

دقیق‌نمیدونم‌اما‌‌‌‌فکرکنم‌تخمدان‌ورحم‌وخاموش‌‌نگه‌میداره

جلوی‌تخمک‌گذاری‌میگیره

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
قربونت برم.غم دلتو می فهمم.منم جنینی برام نمونده. تو اواخر 38 سالگی هستم حتی دیگه فرصت اینو ندارم که ...

خدنکنه عزیزم ان شاا... ماهم زود مامان میشیم اصلا ناامید نشو نمیگم قوی ام منم گریه کردم وقتی بی بی چکمو دیدم اما خب چ میشه کرد من ک ایدفعه نمیخام وقتو تلف کنم میرم مرکز دولتی توشهرم خیلی خیلی دکترای مطرحی داره همه از خوبای آی وی اف هستن میرم اونجا ایندفعه زودم کارم راه میفته

وااای مرسی دوستم واقعا ممنون💐💐  من دفعه اول ال دی میخورم به خاطر همین خیلی نمیدونستم همون ۲۱ ...

خواهش‌میکنم‌گلم

منم‌خودم‌نمیدونستم‌‌چجوری‌‌بایدبخورم

انشالله‌‌که‌همه‌چی‌به‌خوبی‌پیش‌بره‌ومامان‌بشی

دوستم‌شمانبودی‌لوله‌هاتو‌برداشتی‌تابعدش‌انتقال‌بدی؟

یااشتباه‌کردم؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2706