2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841867 بازدید | 670562 پست
سلام عزیزم،شما کمپرس یخ و تقویتی واسه شوهرت استفاده کردین اثر مثبت داشت؟ما رفتیم ابن سینا شوهرم آز د ...

نه روی کیفیت و مقدار و حرکت اصلا تاثیر نداشت. روی dfiفک میکنم تاثیر داشت

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دوستای مهربونم انشالله خدا به هممون کمک کنه من که دیگه بی اراده اشکام میریزه نمی دونم خدا چرا ۸ ...

گلم تا اشک نریزی که آروم نمیشی منم بعد آی یو آی ها دو روز گریه میکردم بعد تماس گرفتم گفتن ماه بعد بیا، الان که پریود میشی که هیچ وایستا پریود بعد برو، ان شاالله یه روز که خیلی زوده خدا ما رو هم ببینه! البته میبینه فعلا توجهی نمیکنه به قلب های خسته ما  

مونا جون من کلا آدم بیش فعالی هستم و نشستن برام سخته و کلا تحرکم زیاده ولی چون شلوارام بهم فشار میار ...

کمر شلوار تنگ نبود ولی هر چیز جذبی میپوشم اذیتم میکنه ، میگم غزل جون باریکلا به فعالیتت 😍😍میگم درد نداری ؟ این پهلو درد چیه واقعا ،فقط وقتی دراز میکشم دردش کمتر میشه 😁😁

2731
سلام دوستان خدا را شکر انتقال من مثبت شد. تازه آزمایش دادم میشه راهنماییم کنید چیا بخورم که قلب ...

سلام  عزیزم  تبریک میگم  جنین  چند روزه  بود  و چند تا

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
تعداد نی ها که تو فاکتور پرداختی ات بود به تعداد بسته ها که گفتن می خورد؟

نمیدونم من فقط پرداخت کردم

مگه هر نی قیمتش چقده تا الان حساب کنم؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
بچه ها یعنی ممکنه مثبت باشم وقتی هاله انداخته فردا برم از زود نیست فردا دوازده انتقال بلاست ؟؟؟؟؟برم ...

عزيزم واسه من بلاست بود ١٢ انتقال رفتم آز

انشاالله مامان شدي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
نمیدونم من فقط پرداخت کردم مگه هر نی قیمتش چقده تا الان حساب کنم؟

قیمتاش یکی هست منظورم اینه اگه کمتر باشه تعداد جنین هر نی باید از نی های بیشتری استفاده کنن بیشتر پول بگیرن برای من 4 تا نی شد که 3 تاش پول اضافه گرفتن

عزیز دلم ان شاء الله به زودی نتیجه میگیری یکم بیخیال باش. خیلی تاثیر داره والا prp پیشنهاد دکترم ب ...

مرسی  عزیزم  من ۲تا جنین  مونده توکل  به خدا ببینیم  چی میشه  مرسی  از توضیحت 😔

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
چه خوب پس داره کم کم شروع میشه😍😍😍😍 من ۱۴روز دیگه نوبت دکتر دارم. شاید اونموقع بهم بگن جنسیتشو🥰 ...

حتما ميگن انشاالله صحيح و سالم باشه با جنسيت دلخواهت 

فكر كنم منم اون موقع بايد برم آنومالي ايشالا 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
قیمتاش یکی هست منظورم اینه اگه کمتر باشه تعداد جنین هر نی باید از نی های بیشتری استفاده کنن بیشتر پو ...

من ۴۰۰ و خورده ایی دادم

نمیدونم قیمت هر نی چقد میشه

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ممنونم عزیزم از توضیحاتتون، توکل بخدا آن شالله اینبار حتما نتیجه میگیرید و مادر میشید

عزیزم جواب جنین شناس گرفتی؟ چندتا جنین داری و چندتا انتقال میدن؟! منشی فقط دو کلمه حرف میزنه و تمام اگر سوالی داری بگو با خود جنین شناس صحبت کن

حتما ميگن انشاالله صحيح و سالم باشه با جنسيت دلخواهت  فكر كنم منم اون موقع بايد برم آنومالي اي ...

ان شالله🙏

جنسیت برا شماهم هنوز مشخص نیست؟؟

انومالی چیه؟🙈

مرسی به خطرناک و گرم نیست؟ باعث سقط نمیشه؟

عزيزم من از اول انتقال تا الان دارم ميخورم خيليم خاصيت داره 

2706