2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864458 بازدید | 672328 پست
اه بی بی چیع؟ متنفرم ازش.  من روز ۱۶ انتقال بعد ازمایش مثبت، برام هاله انداخت. ول کن بابا، مستق ...

شما الان بارداری؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
شما الان بارداری؟ 

اره عزیزم، هفته ۶، البته دیروز خونریزی داشتم، دعا کن برام. 🙏🥺

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم، هفته ۶، البته دیروز خونریزی داشتم، دعا کن برام. 🙏🥺

بسلامتی ان شاء الله. نرفتی سونو؟ خونریزی در چه حد؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزیزم.انشاءالله هر روشی خیر و صلاحته همونطوری زایمان کنی..من میگم اگه ادم ترس نداشته باشه و.مشکلی نب ...

ممنون عزیزم ان شاءالله شما هم به سلامتی پسر نازتو بغل بگیری

خدا جونم شکرت...
2731
بسلامتی ان شاء الله. نرفتی سونو؟ خونریزی در چه حد؟ 

عصر میرم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عصر میرم. 

نگران نباش. ان شاء الله که چیزی نیس. 

کلا چندماه این کارو انجام داد. چندتا بطری یخ میذاشت تو فریزر هربار یکیشو می‌برد با خودش. تو خونه هم ...

میخوام ببینم خودتون تصمیم‌گرفتین یا پزشکتون سفارش کرده بود؟

خدایا شکرت  
میخوام ببینم خودتون تصمیم‌گرفتین یا پزشکتون سفارش کرده بود؟

خودمون بیشتر یخ میذاشتیم ولی توصیه دکتر هم خنک نگه داشتن همیشس. چون اسپرم تو دمای بالا خراب میشه.تو دمای پایین تر کیفیت خودشو بعد از ساخت حفظ میکنخ

خودمون بیشتر یخ میذاشتیم ولی توصیه دکتر هم خنک نگه داشتن همیشس. چون اسپرم تو دمای بالا خراب میشه.تو ...

نمیدونم یکی دوماه بزاره اثری داره؟آخه احتمالا بعد دوماه اینا میکرو بشم

خدایا شکرت  
سلام دوستان خدا را شکر انتقال من مثبت شد. تازه آزمایش دادم میشه راهنماییم کنید چیا بخورم که قلب ...

سلام عزیزم خیلی مبارکه انشالله که قلبش هم تشکیل میشه نگران نباش قلب جنین به نظرم ربطی به تغذیه نداره

سلام عزیزم خیلی مبارکه انشالله که قلبش هم تشکیل میشه نگران نباش قلب جنین به نظرم ربطی به تغذیه نداره

ممنون عزیزم

اینقدددددددددددر استرس دارم

این انتقال چهارمم بود. دفعه اولمه بتای مثبت میبینم

برام دعا کن قلبش تشکیل بشه. خیط نشم

بچه ها عکس رنگی خیلی درد داره؟ ارزش بیهوش شدن داره؟ من چون قراره بعدش هم برای پانکچر بیهوش شم و تا ح ...

عزیزم برای عکس رنگی من رفتم کاخ خیلی معتبره خیابون فلسطین خیلی ام راحت بود بنظرمن که الکی بیهوش نشو چون من خودم هیچی نفهمیدم شاید در حد یه لحظه درد پریودی انشالله برای شماام راحته من ۴ سال پیش انجام دادم صدوخورده ای شد الان نمی دونم چنده ولی می تونی زنگ بزنی بپرسی یادم که جوابشم دو روزه حاضر شد.

2706