2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671337 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیخیال شو..من ایقد ایجور شدم..حتی تازه هم.طبیعیه دیگه.خیلیا اینجور بودن

اره والا شنیدم میگن طبیعیه حالا انشالله این روزا هم بسلامتی بگذره

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
منظورم اینه تا بدنیا اومد زود میتونم بش بگم مامانی یا دخترم؟😄فک نکنم بگم..جلوشوهرمم انگار خجالت میک ...

من اینقد براش شعر میخونم، قربون صدقش میرم ولی بیشتر جلو خودم ولی وقتی براش چیزی میخرم جلو‌شوهرمم میخونم،،  

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
ببخشید یه سوال دارم.ایا درسته ک میگن بچه‌های طبیعی نسبت ب بچه‌های ای وی اف سالم تر هستن.هم از نظر جس ...

سلام ،کیا دقیقا میگن؟ مقاله علمی ؟ پزشک متخصص؟؟؟ 

چیزی که تو مقالات از بچه‌ های ای وی اف نام میبرن گلد بی بی هستن یعنی بهترین تخمک و بهترین اسپرم بهترین جنینی که حتی تو محیط آزمایشگاه هم تونسته مقاومت کنه ،،،

من کلینیک ناباروری نیکان میرفتم

ناامید نشید میدونم سخته خودم چندین ساله درگیرم ولی آنقدر سماجت کنید تا بشه ،افرادی که بار اول انتقال نتیجه گرفتن تعدادشون کمه ،همینجا هم اکثرا چندین بار پانکچر و انتقال داشتن تا نتیجه گرفتن ،نفسم از جای گرم بلند نمیشه ها خودمم آنقدر گریه کردم انقدر ناامید شدم ولی بلاخره که چی حالا به هر دلیلی که نمیدونم خدا قسمت ماها رو هم اینجوری رقم زده ، یه مدت کوتاه استراحت کنید بعد برید جای تازه با انرزی شروع کنید

بچه ها دومین روز انتقالمه لک دارم خطرناکه؟ 

اگه میتونید با دکترتون تماس بگیرید ، من چند سال پیش انتقال دادم دقیقا روز دوم لک دیدم بهم گفتن بخاطر اسپکتروم که میزارن شاید خراشیدگی ایجاد شده البته لکم فقط یک روز بود بعد دیگه ندیدم