2733
2734
عنوان

تبریک تولد به مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 37 پست
از خود طرف مستقیم نمیپرسن که عهههههه تولدته؟؟؟تولدت مبارک 

خب من بهش زنگ زدم یعنی میدونستم تولدشه‌ که زنگ زدم. بعد هم اولین تولدش بود که من در خانوادشون هستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون که دنبال زیر بغل مار بوده ولی خب سوال کردنه یجوریه

خیلی گیر میده. هر بار به یه چیز. واقعا نگرانم از وارد شدن به چنین خانواده ای وقتی رفتارهاش رو میبینم. بعدش مامانم که دید من خیلی ناراحت شدم، بهش زنگ زد. اونم گفت شوخی کردم. هم مامانم و هم بابام بهش تبریک گفتن. آخر تلفن هم به مامانم گفت حالا شما به اون دخترت این چیزا رو یاد بده. خب من تبریک و که گفتم. احترام رو که گذاشتم. یعنی چی گفته به اون دخترت هم یاد بده؟ 

خب من بهش زنگ زدم یعنی میدونستم تولدشه‌ که زنگ زدم. بعد هم اولین تولدش بود که من در خانوادشون هستم.& ...

عزیزم برخوردت درست نبود نحوه معاشرت درست برای تبریک اینارو یاد بگیر از من ناراحت بشی بهتره تا پس فردا مادرشوهرت عین پتک بکوبه تو سرت آداب معاشرت بلد نیستی دور از جونت 

این مادرشوهر دنبال موشکافیه

2731
عزیزم برخوردت درست نبود نحوه معاشرت درست برای تبریک اینارو یاد بگیر از من ناراحت بشی بهتره تا پس فرد ...

قبول دارم درست نبوده. ولی خب زنگ که زدم و تبریک که گفتم. یعنی این برخوردم بی ادبی بوده؟ یا چی؟

خیلی گیر میده. هر بار به یه چیز. واقعا نگرانم از وارد شدن به چنین خانواده ای وقتی رفتارهاش رو میبینم ...

یجورایی حرفت رو قبول دارم مادرشوهر ناتنی دوست منم فوق العاده ملا نقطه ای وایراد گیره چون توی سن بالا ازدواج کرده ومدیر مدرسه بوده کلا دائم درحال کنترل کردن وایراد گرفتنه حس‌میکنم مادرشوهر شمام کمی ملانقطه ای ودنبال ایراده

یجورایی حرفت رو قبول دارم مادرشوهر ناتنی دوست منم فوق العاده ملا نقطه ای وایراد گیره چون توی سن بالا ...

دوست شما تو زندگیش داره اذیت میشه؟ مادرشوهرش خیلی دخالت میکنه؟

اگه بدونی اولین روز مادر مادرشوهرم و دختراش چه بلایی به سرم اوردن نمیدونم چرا اینطورین بعضیا لیاقت محبت ندارن بهترین کار همینه که اهمیت ندی بهشون

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
دوست شما تو زندگیش داره اذیت میشه؟ مادرشوهرش خیلی دخالت میکنه؟

واقعیتش من دیگه از دوران خوابگاه باهاش در ارتباط نیستم ولی اره اون سه سال خیلی سختش بود کلا زنه مداخله گر بود برا شما نمیدونم ولی دوستم حسرت همه چی رو دلش موند مثلا حلقه میخریدا ولی چیزی که مادرشوهر میخواست حتی یه سال لباس عید نگرفت چون زنه باهاش رفته بود میگفت فقط مانتو مشکی قدیمی گشاد بقیه زشته پشت سرت حرف‌درمیارن بهش تو میگفتی هم بهش برمیخورد

خیلی گیر میده. هر بار به یه چیز. واقعا نگرانم از وارد شدن به چنین خانواده ای وقتی رفتارهاش رو میبینم ...

چه مادر شوهر بیخودی داری.

خیلی فقده ایه.

چرا میخوای رضایتشو جلب کنی؟

مادر و پدرت چرا باید تبریک بگن؟

قلق اینجور ادم اینه که از روز اول مثل خودش باشی هرچی گفت جوابشو بدی حاضر جوابی کنی دیگه جرئت نکنه حرف بزنه.

از این به بعد محلش نزار هرچیگفت جوابشو بده با احترام.

پیش شوهرت خوب باش ولی اینجور موقع زرنگ باش

2706