2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره حالا من یه ساعت بعد حرفم عوض میشه ممنون که گوش دادین به حرفام✨

اره خب خوبه ک این جوری یه جورایی از فکر میپرع ولی خب ..

خواهش میکنم شما هم ممنون از اینکه منو مورد اعتماد دیدین برای صحبت🤍

آره..

نه...

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2731

آره همین پارسال بود عاشق پسر همسایمون شدم از راه دور اولش اون به من هیچ توجهی نمی‌کرد و خب منم طوری رفتار میکردم انگار ازش بدم میاد ولی بعد انگار اونم بهم علاقمند شد خیلی حس قشنگی بود چون دوتامون از دور به هم طوری نگاه میکردیم که انگار کلی عشق بینمون رد و بدل میشد خیلی حس قشنگی بود:)

آره همون فاصله هم میشه 🥲

ولی من بخاطرشرایط زندگیم قبولش نکردم!

اولویتموگذاشتم کنکورکه مطمئنم امسال میرم صددرصد وارزششوداشت واقعا!

اماگاهی اوقات که دل واحساسات منطق حالیش نمیشه واقعا ناراحت واذیت میشم.واسه همین حتی تایمای استراحت بین درسیمم کم کردم که همون تایمم میام سایت که فکروخیال واهی وپوچ نداشته باشم! 

یه صلوات براشادی روح پدرم بفرستید.ممنون🙏💔                _کاربری دونفره اس
خودش ندونه دیگه🥲🤣

اره کاش ک نمیشدم. هنوز غمش از دلم نرفته. از دور دوسش داشتم. از دیدنش و حرف زدن باهاش ذوق میکردم. دلم خوش بود ب بودنش. از دور خیلی خوب بود. مهربون، مودب، دوست داشتنی. هر وقت یکم میرفتم تو خودم میومد حالمو میپرسید یا نگران میشد 😭 کلی احترام داشتم. تحویلم میگرفت. منم خب عاشقش شدم.

اخر دلم طاقت نیورد بهش گفتم. جواب منفی داد، رفتاراش عوض شد، سرد و سرسنگین شد، دیگه حالمو نمیپرسید، مثل قبل احترام نداشتم، یکی دوبار بحثمون شد دلمو شکوند دیگه احترام نمیذاشت مثل قبل، نگرانم نمیشد، ناراحتیم دیگه براش مهم نبود. اخرشم با قهر و ناراحتی جدا شدیم. 😭💔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
آره همین پارسال بود عاشق پسر همسایمون شدم از راه دور اولش اون به من هیچ توجهی نمی‌کرد و خب منم طوری ...

خب چی شد اخرش

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

اسی اشکم دراومد 😭😭😭

البته اینم نا گفته نمونه با کلی دعا به درگاه خدا نذر و نیاز یهو دیدم عاشقم شد واقعا معجزه خدا بود وگرنه فکرشم نمیکردم اون عاشقم بشه دلیلشم اینکه دوست صمیمی پدرم بود و همینکه نزدیک ۱۰ سال اختلاف سنی داریم باهم و فکر میکردم چون من سنم کمتر از اونه عاشقم نشه اما خب خدا خواست و شد:) 

البته اینم نا گفته نمونه با کلی دعا به درگاه خدا نذر و نیاز یهو دیدم عاشقم شد واقعا معجزه خدا بود وگ ...

خوش بحالت من ک هیچ وقت دعاهای عشقیم مستجاب نشد 😕

2706