2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهرا من باز اومدم الان میگین این مونا باردار بشه بلکه دست از سر گروه برداره هرروز میاد یه چیزی میگه😂😂😂میگم من پهلوی راستم درد میکنه و یه جوریه انگار میسوزه به علاوه بالای رونم یه جوری دردناکه و اینا همه سمت راست هستش🤗🤗،دیشب دیگه دلم پکید پاشدیم دوتایی با اقامون رفتیم بیرون یه مسیر یک ساعته بود تا برسیم تا اونجا برسیم از اواسط راه صندلیو یه کم خوابوندم و دکمه شلوارمو باز کردم خلاصه رسیدیم اونجا و میز و صندلی بود دیگه اونجا درد کلافم کرد و کلا دکمه های شلوارمو باز کردم ☺️☺️☺️خلاصه بعد از اینکه اومدم خونه همش درد داشتم دیشب تو خواب درد داشتم فهمیدم لباس جذب نمیتونم بپوشم😐😐 هنوزم دردناکه ، ولی دردش قابل تحمل هست، حالا دوستان نظر شما چیه؟ چطوری دکترا میگن زندگی عادی من الان برم سرکار اذیت میشم که ، غزل جون بیا بگو شما هم مثه من شدی؟

بچها بازم مثل همیشه منفی شد 

عزیزم خدا صبرت بده😔😔😳😳

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2731
ممنونم گلم💐💐

عزیزم  من‌نه  خودم  مشکل  دارم  نه  همسرم  دوبار  انتقال  دادم  حتی بار دوم  کیفت  جنین  خوب بوده  که به  مرحله بلاستویست ۵ روزه  رسید  هیچگ  کردم  ولی لانه  گذاری صورت  نگرفت  میخوام  بدونم prpتو  لانه  گذاری  تاثیر داره  واز prpبگی  که  به شگل  انجام  میدن  دعا  کن  برام  عزیزم 😔

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
بچها بازم مثل همیشه منفی شد 

عزیزم ناراحت نباش،،انشالله خدابه زودی زود واست جبران میکنه😔😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

مرسی دوستای مهربونم انشالله خدا به هممون کمک کنه من که دیگه بی اراده اشکام میریزه نمی دونم خدا چرا ۸ سال منو نمی بینه دیگه حالم از هرچی دکتر و دارو و نازاییه بهم می خوره الان زنگ زدم مرکز گفتن که شیاف قطع کنم تا پریود بشم بنظرتون یه ماه به بدنم استراحت بدم بعد برم دکتر ؟ اگه این ماه نرم دکتر که اشکالی نداره ؟آخه الان از نظر روحی داغونم

مرسی دوستای مهربونم انشالله خدا به هممون کمک کنه من که دیگه بی اراده اشکام میریزه نمی دونم خدا چرا ۸ ...

عزیزم  ناراحت  شدم  بله بهتر یکم  استراحت کنی بعد با روحیه  بهتر شرکع  کن 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
سلام عزیزم،شما کمپرس یخ و تقویتی واسه شوهرت استفاده کردین اثر مثبت داشت؟ما رفتیم ابن سینا شوهرم آز د ...

چرا نمیشه عزیزم!!! رو بعضی ها تاثیر مثبت رو بعضی ها تاثیر نداره رو بعضی ها هم تاثیر منفی داره

عزیزم  من‌نه  خودم  مشکل  دارم  نه  همسرم  دوبار  انتقال &nb ...

عزیز دلم ان شاء الله به زودی نتیجه میگیری

یکم بیخیال باش. خیلی تاثیر داره

والا prp پیشنهاد دکترم بود گفت اگر میخوای انجام بدم واست گفتم انجام بده.رفتم آزمایشگاه خون ازم گرفتن بعد یه ساعت سانتریفیوژ میکنن قسمت پلاکت هاش رو دکتر میاد تزریق میکنه تو رحم. اصلا نه درد داره نه حس میکنی. من فقط زمانی که دستگاه معاینه رو میذارم رهانه رحم باز میشخ اسختمه. چندنفر تو ابن سینا بودن که سقط مکرر داشتن با prp حامله شده بودن گفتن خوبه. بنظرم اگر میتونی همه چیزها و باهم انجام بده 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
سلام خواهرا من باز اومدم الان میگین این مونا باردار بشه بلکه دست از سر گروه برداره هرروز میاد یه چیز ...

مونا جون من کلا آدم بیش فعالی هستم و نشستن برام سخته و کلا تحرکم زیاده ولی چون شلوارام بهم فشار میاره دکمه اش را نمی‌بندم ، شاید کمر شلوارت تنگ بوده اذیت شدی ؟

بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2706