2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864151 بازدید | 672314 پست
عزیزم وقتی 2 تا انتقال میدن اون یکی اضافه که ذوب میشه تکلیفش چیه؟

والا واسه من فهمیدم از اول بسته دو تایی بوده، اشتباه منشی بوده که گفته بسته هام همه سه تایی هستن

کلا منشی اون قسمت یه جوریه، اطلاعات هر بسته رو عشقی جواب میده

یعنی از اول دو تا ذوب کردن و همون دو تا رو انتقال دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم منم خونريزي  داشتم هفته ٦ به خاطر هماتوم  نگران نباش عزيزم با شياف و آمپول از ...

مرسی عزیزم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزیزم خیلی لطف داری،ان شاء الله به شما هم خدا کلی اولادسالم و صالح بده  میشه انجام داد ولی خود ...

مرسی از دعای خیرت. من هم دلم نمیاد تعیین جنسیت کنم و به نظرم واقعا" هیچ فرقی نداره. حس خوبی ندارم به این کار ولی وقتی یکی از زن و شوهر خیلی دلش یه جنسیتی رو بخواد به نظرم عیبی هم نداره بالاخره یه راهه برای رسیدن به این آرزو 

2731

بچه ها یعنی ممکنه مثبت باشم وقتی هاله انداخته فردا برم از زود نیست فردا دوازده انتقال بلاست ؟؟؟؟؟برم بچه ها دل تو دلم نیست هی بیبی نگاه میکنم من فک کردم وقتی بیبی هاله میندازه بتا زیر بیسته

اهان الان اومدم پیش دکترم گفت که اول غربالگری و  طول سرویکستو انجام بده بیا به احتما زیاد سرکلا ...

خدا رو شکر عزیزم، خیلی خوشحال شدم برات 

اصلا اصلا نگران نباش، هر چی بهت گفت انجام بده و بهش شک نکن 

فدات بشم اي جانم 😍😍😍 منم همين حس رو چند روزه دارم يهو يه قسمت دلم از داخل پر و خالي ميشه نميدونم ...

چه خوب پس داره کم کم شروع میشه😍😍😍😍

من ۱۴روز دیگه نوبت دکتر دارم. شاید اونموقع بهم بگن جنسیتشو🥰😍😘

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
خودشه😍😍😍😍😍منم اول بی محلی میکردم، بعدا دیدم بعله❤️❤️❤️❤️

خیلی باحاله😍😍😍🥰🥰🥰

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
مرسی از راهنماییت دوستم خدا کنه برای من هم درد نداشته باشه. من نمیدونم مشکلی تو رحم یا لوله های رحمی ...

عزیزم ایشالله که مشکلی نداری منم برای مشکل همسرم چکاب کامل شدم ولی هنوز قسمت نشده تا خدا کی بخواد راضیم به رضاش

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
بله گلی شما هم حس کردی، مبارکت باشه ان شاالله به زودی قسمت بقیه دوستان گل و مامان های آینده مهربون ...

ان شالله

من هر روز نماز صبح برا بچه های نی نی سایت دعا میکنم🙏🙏😊

خخخخخخخخخ واسه منم اول گفتن چهار تا بسته سه تایی، روز انتقال سورپرایز شدم یهو دو تا انتقال دادن، بعد ...

چرا سه تایی میذارن بعد دوتا انتقال میدن؟؟🤔🤔🤔

اینجوری دارن اون یدونه رو خراب میکنن به هرحال

نمیدونن ما چه جونی کندیم برای ساختنشون😁😁🤣🤣

2706