2733
2739
اهان خوبه جلوی ثواب کردنشون نگرفتی

نه حواسم هس😁

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار تو جو بچه گونه حرف زدن بودم موقع احوال پرسی تو یه مهمونی شلوغ ، اومدم مامان بزرگ شوهرمو ببینم یه حالت بچه گونه ای سلام دادم پسر عموی شوهرمم نه گذاشت نه برداشت جلوی جمع گفت سارا این چه مدل سلام کردنه مگه ننه بچه اس ، یعنی مردم از خجالت ....هنوزم داغ میشم

2728
یه بار خواهرشوهرم بزرگم نذری داشت پخش کرده بود برای ما هم آورده بود خونه پدرشوهرم ما هم رفتیم اونجا ...

یااااااااااااااا حسین 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من خواهرم میخواست بینیشو عمل کنه آقا عین سلاخ خونه بود دختر و پسر همه با یه کلاه ابی و لباس ابی میرف ...

خخخخخخخخخ خدا آبروتو حفظ کنه در همه حال ، همسرتون که نبودن اون لحظه حیانأ ؟‌

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من خواهرم میخواست بینیشو عمل کنه آقا عین سلاخ خونه بود دختر و پسر همه با یه کلاه ابی و لباس ابی میرف ...

وووووووووووویی خواهش می کنم به توصیه برادرشوهرتون توجه کنید خخخخخ

یدونه بد ترشم این بود که ساعت ۴ صبح بود داشتیم فیلم میدیدیم یکی یکی همه رفتن خوابیدن من و برادر شوهر ...

خب اون عکس که مربوط به شما نبوده که 

2740
ابتدایی بودم.تازه موهامو‌کوتاه کرده بودم. یه دوستی داشتم موهاش خیلی بلند بود و همش پزشو میداد منم حر ...

🙊 

من ی بار تو دانشگاه  تو سالن نشسته بودم تایم کلاسا بود کسی نبود یه پسره کنارم بود من هنس فری ت ...

وووووویی ،‌آدم تو این شرایط دلش میخواد زمین دهن باز کنه بره توش 

من یه بار با دوست همسرم و خانونش دنبال یه ساندویچی میگشتیم من داشتم ب مغازه ها نگاه میکردم رو تابلو نوشته بود ساندویچ ولوله....من خوندم ساندویچ  و  لوله 😂....بعدم با تعجب گفتم ساندویچ با لوله چه ربطی داره😨

🚶‍♀️     🕳️   🕳️🕳️
من ی عادت بدی ک دارم...مثلا خواهرم یا دوستام که خیلی صمیمی هستیم وقتی کنارم هستن یا از پیششون رد میش ...

منم یه بنده خدایی می شناختم این کار رو میکرد از یه بار که ناخود آگاه زد در مادر شوهرش توبه کرد خخخ

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
یه بار حموم بودم نگو داییم تو اتاقه بعد یهوو از حموم پریدم بیرون هیچی تنم نبود😯منو و داییم دوتایی د ...

حتی یه حوله هم تنتون نبود ؟

2706