2733
2734
عنوان

از بچه ها متنفرم مردی پیدا میشه که بچه نخاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 56 پست
چندتا زوج رو از نزدیک‌میشناسم که بچه ندارن ولی خیلی باهم خوبن بیشتر از۲۰سال هم‌گذشته از ازدواجشون

به قول خودت بیست ساله الان زندگی ها وصل به مو و هیچی سر جاش نی خیانت و ….زیاد شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل خودت😐 با همسرم توافق کردیم که بچه نیاریم چند سالی تا مگر اینکه بعد ها نظرمون عوض بشه و بخوایم که یهو باردار شدم

اولش حتی تلاش کردم که نمونه، ولی الان دوسش دارم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
2731
منم مثل خودت😐 با همسرم توافق کردیم که بچه نیاریم چند سالی تا مگر اینکه بعد ها نظرمون عوض بشه و بخوا ...

من اگه هم ازدواج کنم فقط میخام مسافرت برم و خوش بگذرونم و پول خرج کنم من از بچه متنفرم اه 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

خیلیاشون به دروغ میگن نمی خوان که یه زنی گیرشون بیاد. یا خودت یا اون مرد باید عمل کنید. 

با این که بچه دارم اما خودمم زیاد بچه دوست ندارم و زود هم بزرگ میشن. یعنی چیزی نیست که موندنی باشه برای آدم. 

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
خیلیاشون به دروغ میگن نمی خوان که یه زنی گیرشون بیاد. یا خودت یا اون مرد باید عمل کنید.  با ای ...

اخه تا ۴ سالش بشه پدر آدم در میاد تا بزرگ بشن من متنفرم ازشون اگه قانون و دادگاه و پاسگاه وجود نداشت بچه های فامیل میکشتم بچه خودمم میکشتم موجودهای رو مخ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
من اگه هم ازدواج کنم فقط میخام مسافرت برم و خوش بگذرونم و پول خرج کنم من از بچه متنفرم اه 

مثل خودمی😂 ولی ازدواج کنی همیشه احتمال باردار شدن هست مگر اینکه مشکلی داشته باشی

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈

اره فقط باید قبل ازدواج و تو خواستگاری بهش بگی نه که گولش بزنی بعد ازدواج بگی بچه نمیخوام دوستم یه خواستگار خیلی خوب داشت تنها شرطش این بود که بچه نمیخواد که ردش کرد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
منم اصلااااا حس مادری ندارم، ۲۸ سالمم هستا... بعضیا می‌گن نیاز به مادر شدن در همه ی زنا هس... فک نمی ...

من۳۱سالمه تازه حس ازدواج دارم و مادری ام تقریبا اصلا

یکم دیر راه افتادم فک کنم🤣😭👌

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706