2752
2734

من از بچه متنفرم وقتی بچه های خواهرم میان خونمون بخدا میخام خفشون کنم از بس جیغ میزنن و موهای همدیگه رو میکشن و وسیله هارو خراب میکنن برای همین از بچه متنفرم مردی پیدا میشه که واقعا بچه نخاد ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید قبل ازدواج توافق کنی 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

در مراحل آشنایی معمولا مطرح میشه که بچه میخواین یا نه .

بله خیلی ها با بچه دار نشدن تا زمان مناسب کنار میان

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

یه دوست دوران راهنمایی داشتم دقیقا مثل شما بود 

ازدواج کرد بچه دار نشد 

همه ی زندگیشونو فروختن انواع راه هارو رفتن ولی نشد،الانم شنیدم جداشده خیلی ناراحتشم😔همدیگه رو خیلی دوست داشتن

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
حیف بچه نیست؟ میدونی بچه نباشه از هم زده میشید بچه یه اتصال واسه اینه که از هم جدا نشید

چندتا زوج رو از نزدیک‌میشناسم که بچه ندارن ولی خیلی باهم خوبن بیشتر از۲۰سال هم‌گذشته از ازدواجشون

یه دوست دوران راهنمایی داشتم دقیقا مثل شما بود  ازدواج کرد بچه دار نشد  همه ی زندگیشونو ...

بهتر بابا بچه چیه به موجود رو مخ و غر غرو

امان از روزی که گدا معتبر شود