2733
2734
منم براتون صلوات فرستادم  منو بین دعاهاتون یادتون نره کاش 🥲

خدا خودش بزرگترین ازش میخام کمکت کن دختر مهربون

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزجاااان🥺 مررررسییی واقعا🥺💛 ان‌شاءالله با کمک خدا به هرچی که دوست داری برسی قشنگم 🥺 برای ...

فداااات عشقمم 

چشم اگر قابل باشم حتما دعات میکنم شماهم منو خیلی دعا کن🥲🥲❤️

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

حاجت روا باشین ان شاء الله 🌼

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
2731

سلام

وقت همگی بخیر

امیدوارم حالتون خوب باشه

بچه ها من یه کانال توی تلگرام زدم

اسمش بریده کتاب | بریده سخنه

توش میخوام جمله و شعر قشنگ و خلاصه از این چیزا بنویسم

یه کانال کاملا دلی

ولی هیچ کس رو نداشتم از آشناها که حداقل اونو بیارم توی کانال

خواستم اگه امکان داره براتون یه حمایت کوچولو از این کانال بکنین و عضوش بشید

و کانال رو به دوستاتون هم معرفی کنید تا رونقی بگیره

نذارید سوت و کور بمونه و دلسرد بشم...

کنارم باشید تا به عشق شماها ادامه بدم

دست بوستونم‌ و ممنون نگاهتون🌹

لینک کانالم‌👇🏻

https://t.me/b0rideketab

انشالله امام رضا هرچی میخوای بهت بده حاجت روا بشی..۴ قل آیت الرکسی واست خوندم

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
فداااات عشقمم  چشم اگر قابل باشم حتما دعات میکنم شماهم منو خیلی دعا کن🥲🥲❤️

چشم عزیزدلم حتما تو نمازم یادت میکنم 🥺

الهی با کمک خدا به هرچی که دوست داری برسی 🥺💛

تا خدا هست پریشان نشود خاطرِ من...💫❣
عزیزم قطعا یهترریت عا برات اتفاق میافته دوستای گلم.... منم بینهایت به دعای همتون نیاز دارم. لطفا دع ...

الهی آمین 🥺💛

التماس دعای فراوان واقعا 🥲

چشم حتما ... ان‌شاءالله حاجت روا باشید به حق امام رضا 🥺

براتون صلوات فرستادم 💛

انشالله امام رضا هرچی میخوای بهت بده حاجت روا بشی..۴ قل آیت الرکسی واست خوندم

وای خیلی ممنون 🥺🥺💛

واقعا الهی آمین خداکنههه🥺

برام خیلی دعا کنید لطفا، مخصوصا تو صحبت با امام رضا لطفا منم یاد کنید🥲 

ان‌شاءالله حاجت روا باشید عزیزم 

براتون صلوات فرستادم 💛