2752
2734
منم یبار با شوهرم دعوا شدم وسط دعوا اومدم بگم تو روانی هستی جنون داری گفتم تو مجنونی تو جنونی😐😐خود ...

خوب بعضی وقتا سوتی ها سبب خیر میشن 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه😥😥😥خیلی زشت شد😞😞😞😭

وووووووویی خیلی بد شده ، تازگیا این اتفاق افتاده ؟ گرچه تو بعضی خاطرات گذر زمان هم کارساز نیستذ

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
یه بار مامانم داست تلفنی با زن داییم حرف میزد میخواست بگه زنده باشین گفت ج ن ده باشین😂😂😂😂

یا حسین

2731
خخخخخخخخخ خدا آبروتو حفظ کنه در همه حال ، همسرتون که نبودن اون لحظه حیانأ ؟‌

نه اون موقع مجرد بودم😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

سال ۸۰ به همراه خانواده و یکی از خاله هامو جاری خاله م و خانواده ش تو راه مشهد بودیم ماشین خراب شد مجبور شدیم ماشین رو با وانت بکسل کنیم ماشین در همین حالت بود و ما هم داخل ماشین خودمون بودیم و در حرکت یه وانتی خیار می فروخت منم عاااااااااااااشق خیار بودم و الانم کم و بیش هستم یه دفعه گفتم من خیار میخوووووام یه دفعه بابام گفت تو این وضعیت من برم برای تو خیار بخرم 

الان هم که سال هاست از اون موضوع می گذره یادآوری می کنند من بدبخت آب میشم خودشون نفس کم میارن از خنده 

خوووووووووو بچه بودم 

نه مال سه سال قبله😩😩ولی هنوز خجالت میکشم واقعا صحنه بدی بود😞

برو دعا کن یادش رفته باشه اما احتیاطی یه حوله دور خودتون باید می پیچیدین 

یکی از دوستام تعریف میکرد

من یه بار یه پسره رو میخواستم بعد جلو مغازه وایستاده بود منم با برادر زادم بودم بارون میومد و رمانتیک بعد اون داشت منو نگاه میکرد من اونو یهو برادر زادم گفت عمه گوز ندی😑😑ینی تو افق بودما😂😂😂

چندروز پيشا خيلي عجله داشتم ميخواستم برم دندونپزشكي سوييچو برداشتم تا دم در رفتم ديدم ريموت ندارم خيلي ديرم شده بود اسنپ گرفتم يه پسر ٢٣،٤ ساله بود خيلي سري و شيك رفتم جلو نشستم😁 هنگ كرده بود خودم داشتم ميتركيدم از خنده😂 ولي ديگه نميشد كاري كرد😁 بيچاره تو ترافيك روشو ميكرد اونور😁

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻