2733
2734
اینقدر از این سوتیا میدم مخصوصا وقتی یه جاشلوغی باشه و مجبورم با خیلیا احوالپرسی کنم کلا دیگه قاط می ...

دقیقا منم همینطور ..... وقتی شلوغ میشه من قاطی میکنم اصلا نمیفهمم چی گفتم ... یه بار رفتیم مهمونی خیلی شلوغ بود بعد دختر خاله شوهرم اومدم پسرمو ازم گرفت و رفت تا من احوال پرسی کنم بعد ۵ دقیقه که هنوز داشتم سلام علیک میکردم یهو پسرمو دیدم انگار بار اوله بچه مو میبینم همچین بغلش کردم تو جمع که همون لحظه از خجالت مردم ... آخه چرااااااااا  ..... خیلی داغون بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یه بار خواهرشوهرم بزرگم نذری داشت پخش کرده بود برای ما هم آورده بود خونه پدرشوهرم ما هم رفتیم اونجا خوردیم کم بود گفت ببخشید یکم برای مادرشوهرم اینا کنار گذاشتم وگرنه میاوردم منم اصلا حواسم نبود گفتم خانواده شوهر کیلو چنده بیار بخوریمشون

دقیقا منم همینطور ..... وقتی شلوغ میشه من قاطی میکنم اصلا نمیفهمم چی گفتم ... یه بار رفتیم مهمونی خی ...

😁😁😁😁😊😁.بنظرم هول میشیم نمیتونیم حرف زدنمون رو کنترل کنیم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

من خواهرم میخواست بینیشو عمل کنه آقا عین سلاخ خونه بود دختر و پسر همه با یه کلاه ابی و لباس ابی میرفتن یه کیسه کوچیک یخ ابیم رو صورتاشون بعد از عمل برمیگشتن بعد از یه ساعت آقا یه آسانسور داشت دو تا در داشت یکی ازین ور سالن باز میشو اونیکی اون ور سالن صدا زدن همراه فلانی بیاد اقا من رفتم دیدم اومدن از آسانسور بیرون رفتم گفتم الهیییی قربونت برم رفتم نزدیک صورتشو ببوسم چشتون روز بد نبینه پسر بود همراهش کپ کرده بود ابروم رفت نگو خواهر من ازون یکی در رفته سالن ا ون وری با دوست خواهرم بودیم دل و روده واسه هیچکس نمونده بووود😂😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

چند روز پیش خونه پدرشوهرم بودم پیره طفلک دوستشم هم سن خودشه زنگ زد همزمان داشتم فیلم میدیدم گفت سلام منزل فلانی گفتم بله گف حاج اقا هستن گفتم اشتباه گرفتین😂😂😂😂جفتمون هنگ کردین بعد خندیدیم گفتم ببخشید خونشون همینه ولی الان نیستن😄

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
طلب کار بود یا بدهکار😂😂😂

هیچکدوم😂میخواستن با هم برن مسجد😁

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶