2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1902909 بازدید | 158294 پست
سلام دوستان خوبید انشالله ؟؟  خبر خوب چی دارین؟؟

روژان جونم سلام

میگم شما برای آزمایش جنسیت که اوایل بارداری دادی رفتی مرکز شهرتون ؟بعد خون فقط میگیرن برای آزمایش؟هزینه ش چقدر شد؟خطری برای بچه نداره؟

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رنج قیمت اینجا همینه عزیزم،این مناسب ترینشون بود من جنسیت برام مهم نیست فقط سلامتیش مهمه،انشاالله ه ...

ان شالله عزیزم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
انشالله میشه..علامت پری و بارداری یکیه....مرضیه جون من دو هفته بعد اینک خونریزی کردم اقدام داشتم ... ...

احتمالش خیلی کمه حالا تو موعد صبرکن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
بچه هافردااگه قسمت بشه میخوام بدم حرم اقا علی بن موسی الرضا(ع)واسه حاجت دل همتون دعا میکنم... انشال ...

عزیزم خواهشا منم از دعای خیرت محروم نکن 

دعا کن خدا تا سال آینده به همه ی بچه های تاپیک نی نی سالم و جنسیت دلخواه داده باشه یه داداش هم به دختر من بده تا آرزوش برآورده بشه

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
2740
نه بابا به این چیزها نیس که..واسه توهم ان شاءلله عوض شده.. ولی من کسایی روهم دیدم طبعشون سرده چندتا ...

اعزام اصلا خانمای که طبع سرد دارن بیشتر مستعد پسر دار شدن هستن

زن با طبع سرد و مرد با طبع گرم

من تو خانواده خودم بخوام برات مثال بزنم خواهرام یکیش دوتا پسر داره،یکیش سه تا،داداشم ۳ تا،داییم دوتا،پسرعموهام یکیش دوتا یکیش سه تا....

اینا همه خانما طبع سرد یعتی اگه یه ذره پا از دایره رژیم و ورزش بیرون بذارن وزن میره رو نود و صد بس طبعشون یخ.

و مردا از وقتی من خودم میشناسم لاغر دیدمشون و طبع گرم دارن.

ولی اگه طبعا برعکس باشه مرد سرد و زن گرم بیشتر جنسیت بچه رو به دختر میره.

و البته که همه چی مشیت خداس

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن

سلام بچه ها خوبین؟ من صبح پریود شدم چندتا سوال ازتون داشتم میخوام از همسرم نمونه بگیرم ببرم آزمایشگاه چندروز ذخیره لازمه؟ کار خاصی که نباید بکنه؟ پرهیز غذایی چیزی؟ 

راستی مجبورم تو آزمایشگاه معمولی که شهرستان هم هست ببرم نمونه رو، شنیدم جوابشون دقیق و درست نیس؟

خودمم میخوام برم آز هورمونی، باید پس فردا برم؟ 

پاپ اسمیر هم میخوام بدم خدایاااا       

خانما براعفونت دوران بارداری قرص میدن یا پماد من خیلی اذیتم دکترم یکشنبه بهم نوبت داده به نظرتون چکارکنم چی تواین دوران مجازه؟

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
2706