2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
اگه برسه به عصب خیلی اذیت میکنه تو بارداری ؟ من اولین اقداممه همش درگیرم

نمیدونم بخدا، تجربه نکردم. ولی خب الان که نه مطمئنی بارداری، نه مطمئنی رسیده به عصب. پس فکر و خیال نکن. بذار دو سه روز بگذره شاید دندونت خوب شد. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۴۷۰۰  تا صلوات

۱۶۰  تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731

خانمایی ک میرن تو اینستا با ماماها صحبت میکنن فقط قبل هر واریزی و دستور گرفتن شماره نظام‌پزشکیشون ازشون بخواین والا الان منم برم یه پیچ بزنم بگم ماما هستم همه باورشون میشه، فیلم درست کردن و صحبت کردن راجب این چیزا هم خیلی خیلی راحته، پس حواستون‌جمع کنید

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
واقعا ای کااااااش..... غصه ای که نمیتونی به هیچکس بگی 😔 دعا میکنم پریود نشی عزیزم. به بیبی چک که ه ...

اینجور کارا رو به کسی نگی بار روانیش کمتره.

چون اونا هی میخوان بپرسن چی شد چی شد...تو هی تو فکرت میگی چجور بگم باز منفیه...این خودش میریزه بهم اعصابو....ادم یک تنه خودش این مشکل وبه دوش بکشه خیلی راحت تره.

انشاالله خدا،تا اخر امسال هممونو جوری خوشحال کنه که  اشک شوق بریزیم.😍 آمین🤲

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.
آره والا کاش همینجوری بود که میگفتی😍 ولی نمیشه باید دید تو تقدیرمون چی هست..  وای آرمان زن ع ...

اخ خ اخ چه قشنگ  

از این سوپرایزا قسمت همه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 آره.... خوبه که با این فکرا سر خودمونو گول بمالیم 😜😆 به قول ستایش نه که واسه ...

باور کن همینطوره.

سفارشیه سفارشی

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اشکال نداره بابا..منم نهایت یکی دوروز دیگه میام ور دلت🤭 ناراحت نباش.. خدا نمیخواد دیگه.. چه کنیم خ ...

ستایش نمیدونم‌چه سرّی توش هست که با اینکه همه اینارو میدونیم و بارها و بارها فکرشو کردیم و هر ماه هم منتظر پریود شدن هستیم باز اون لحظه ای که پریود شروع میشه دنیا خراب میشه رو سرمون!!!! من این ماه از اول با خودم گفتم این ماه هم نشد، نشد. دیگه ماه بعد میرم آمپول میزنم تازه احتمال دوقلویی هم با قرص و آمپول هست، خیلی هم بهتر. اصلا شاید خوایت خدا اینه که من آمپول بزنم که دوقلودار بشه!!!! 😅😅😅   خلاصه قشنگ خودمو آماده کرده بودم. ولی باز وقتی پری اومد برای چند ساعت داغوووون بودم!!!!! 😣😣😣

و هرماه همین داستانه‌. هرچقدرم خودمو آماده میکنم باز وقتی پری میاد تا چند ساعت نابودم!!!!   کاش یه راهی بود که اینجوری نمیشد!!!!! 🥴

اینجور کارا رو به کسی نگی بار روانیش کمتره. چون اونا هی میخوان بپرسن چی شد چی شد...تو هی تو فکرت می ...

آره بابا، اگه بقیه بدونن که دیگه هیچی. ولی خب با اینکه به کسی نمیگیم یه وقتا یه چیزایی میگن که انگار میدونن!!!! 🙄

ایشالا که خدا دیگه بیشتر از این صبرمون رو امتحان نکنه. 

ستایش نمیدونم‌چه سرّی توش هست که با اینکه همه اینارو میدونیم و بارها و بارها فکرشو کردیم و هر ماه هم ...

خب چرا نمیری قرص وامپول بزنی.؟بعضیا اینجور سریع جواب میگیرن.

دوز پایین مشکلی فکر نکنم ایجاد کنه!

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.
خب چرا نمیری قرص وامپول بزنی.؟بعضیا اینجور سریع جواب میگیرن. دوز پایین مشکلی فکر نکنم ایجاد کنه!

دیگه این ماه میرم. تا الان امید داشتم که بدون قرص و آمپول میشه بلاخره. البته شایدم بشه، ولی دیگه بیشتر از این نمیخوام وقتو از دست بدم... این ماه آمپول میزنم. 

ریما هست نمیدونم شاید تخمک گذاری نداشتم 

اگ سونو میرفتی خوب بود

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞