2733
2734

بابام ب مامانم خیانت کرد همه فهمیدن تو ی شهرکوچیک زندگی میکنیم حالا ابرومون رفته چ غلطی بکنم اصلا باورم نمیشه همچین کاری شده تروخدا بگین چیکار کنم نامزد هم دارم اونم فهمیده کل شهرستانمون فهمیدن حالا از فردا چجوری پامون بزاریم بیرون ابرومون برد مامانم از بس گریه کرده نفسش بالا نمیاد

حالم خیلی خرابه تروخدا بگین چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیانت مجازی جنسی چطور؟

بعد چطور همه فهمیدن؟؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

از کجا فهمیدن؟

آدم خیانتکار عاقبتش همین میشه هم به خودش و هم به خانوادش آسیب می زنه 

امیدوارم دل مامانت آروم بگیره فقط

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

بابات بایدخجالت بکشه

شماچراعزیزم

همه جوره پشت مامانت باش، احساس تنهایی نکنه 

امیدوارم اون زنه ب بدترین شکل ممکن از ریخت و قیافه و هیکل بیوفته ، مث سگ ازکارش پشیمون بسه ولی چاره نداشتهذباشه

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....

ینی چی تو فکرت پیش مردمه؟

ولی یبار به این فک کردی که کدوم یک از اون مردمی که بهش فک میکنی یه بار فقط یه بار حال تورو الان فهمیدن کدومشون یبار گریه های مادرتو فهمیدن هیشکدوم

پس تو و مادرت کاره اشتباهی نکردین اونی که باید خجالت بکشه پدرته