2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست

ذکرشریف‌ یانورودعای‌ آل‌ یاسین به‌ نیت‌ دودوست  عزیزم‌ قرات‌ شدانشالله‌ که‌ مامان‌ روشای‌ گل‌ به‌ زودی‌ زودخبربارداریشوبه‌ هممون‌ بده‌ ودوست‌ عزیزمون‌ خواهرنیهان‌ جان‌ ان‌ شالله‌ که‌ حاجت‌ روابشن‌ الهی‌ آمین  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل‌ فرجهم 

سلام فرشته جون چه خبر حالت چطوره ویار داری؟ گفتی به بقیه  من امشب به خواهرشوهرم گفتم، دیگه ...

سلام عزیزم خوبی ؟؟خوبم گهگاهی حالت تهوع میگیرم فقط..

واقعا؟؟

خب عکس العملشون چی بود 

خوب کردی گفتی وراحت کردی من۲۷میرم آن تی ان شالله شب چله به همه اعلام میکنم میگم خودمم ۱ماهه فهمیدم.😁😁

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی ؟؟خوبم گهگاهی حالت تهوع میگیرم فقط.. واقعا؟؟ خب عکس العملشون چی بود  خوب کرد ...

فعلا فقط به خواهر شوهرم گفتم ، گفت مبارکه و این حرفا و بهم گف کجا سنو برم

نگفتم چن وقتمه

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
2731
هیچی نیس این سونو خیلی دقیقتره واسه جریان خون جفت و جنین و اینا رو برسی میکنن  راستی دیگه انقب ...

چراکم وبیش دارم..دکترهم فقط قرص ایزوکسپرین.شیاف بهم داد

یهوشکمم یادورنافم برای چند ثانیه قلمبه و سفت میشه..بعضی وقتاپوست شکمم حالت کشیدگی داره نمیدونم دیگه این انقباض یا نه. مامانم میگه ایناطبیعی ..

چراکم وبیش دارم..دکترهم فقط قرص ایزوکسپرین.شیاف بهم داد یهوشکمم یادورنافم برای چند ثانیه قلمبه و سف ...

منم جایی که نی نی هست یکدفعه سفت میشه ولی کل شکمم یه جا با هم سفت نشده تا الان 

ماما گفت کل شکم سفت بشه بده گفت یه قسمت یا یه طرف بچس جمع میشه مشکلی نیس 

😍خدایا شکرت 😍
قربون دلت بشم😍😍😍😍❤❤❤ انشالله همه منتظرا از انتظار در بیان دلشون خوش بشه به تو دلیشون🤲🤲🤲🤲

قربونت عزیز دلم 🥰🥰🥰💖💖💖

الهی آمین، الهی آمین، الهی آمین 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💖💖💖

برات صلوات و آیت الکرسی میخونم، الهی که اشک شوق بریزی، بعدش از ته دل با همسری شادی کنید، آمین خدای مهربونم 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💖💖💖

خدای مهربونم، خییییلی دوست دارم به مولام💖💖💖 کمکم کن انسان خوبی باشم… یا محمد و یا علی، یا علی و یا محمد 📿📿📿💖💖💖 خدای مهربونم کمکم کن هیچ وقت دل نشکنم…، بغل و بوس گنده خداجونممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونم، خدای قشنگممم، شکر، هزاران بار شکر بخاطر خونوادم، همسرم نفسم، پسرم وجودم و ….. عاشقتممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونممم امیدوارممم به دلم مثل همیشه نگاه کنی، لایق باشم، دو تا دخمل ناز و جیگر طلا هم بهم بدی 🥰🥰🥰💖💖💖🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه‌ها دخترم تب کرده تبشم بالاس هر چی هم دادم فایده نداشت واسه سلامتیش دعا کنین ممنونتونم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
نه بابا به این چیزها نیس که..واسه توهم ان شاءلله عوض شده.. ولی من کسایی روهم دیدم طبعشون سرده چندتا ...

عزیزم در چه حالی؟

خداکنه این ماه بیبی تو مثبت بشه کلی انرژی بگیریم

اگه دوست داری دوستات خوشحال بشن هیچوقت ناامید نباش ما به بیبی مثبت تو احتیاج داریم

آفرین دختر خوب😉😉😉

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
ولی واقعا روزی نیس برا اونایی که حس مادر شدن رو نچشیدن دعا نکنم خدا اول به منتظرایی که نی نی اولشونه ...

ای خدا حرف دل منو زدی

خدا کاش به بچه هامون رحم کنه اونا که پاکن و بی گناه 

بذاره طعم شیرین برادر یا خواهر رو بچشن

ممنون گلی ووی چخبره اینجا سبزوار بهترین سونو آن تی۲۶۰هست که جنسیتم میگن... من ۲۷میشم ۱۲هفته و۴ر ...

رنج قیمت اینجا همینه عزیزم،این مناسب ترینشون بود

من جنسیت برام مهم نیست فقط سلامتیش مهمه،انشاالله همه ی نی نی ها سالم و سلامت باشن

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
عزیزم در چه حالی؟ خداکنه این ماه بیبی تو مثبت بشه کلی انرژی بگیریم اگه دوست داری دوستات خوشحال بشن ...

سلام خواهر..😘

قربون محبتت برم 😘 هرچی خدا بخواد همون میشه

ولی دوستام که موعدشون تقریبا با من یکی بود هیچ کدوم مثبت نشدن😔باور کن منم  اصلا دوس ندارم مثبت بشم.. 

آخه اوناهم مثل من تو تلاش بودن.😔. اگه منفی بشم اصلا ناراحت نمیشم.. خدا به سر شاهده  خوشحالی رو  باهمه میخوام. 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
خیلی زود رفتی ان تی ۱۲ هفته میرفتی اووووه چقدر گرون گرفتن ازت چخبره از من ۱۷۰ سونو گرفتن حالا آزاد ...

دکترم برام تاریخ زد عزیزم

منم جنسیت برام فرقی نداره برای همین زیاد مسر نبودم هفته بالاتر برم ،فقط سلامتی مهمه ،انشاالله هرچی خیره

اینجا رنج قیمت همینه،بعضی جاها ۶۰۰تا۷۰۰ هستن،بله آزاد بود

اره تهرانم

اینجا انومالی ۵۸۰ هست

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
سلام خواهر..😘 قربون محبتت برم 😘 هرچی خدا بخواد همون میشه ولی دوستام که موعدشون تقریبا با من یکی ...

سلام بروی ماهت

ماهمه میدونیم که تو چقدر گلی 

ولی تو هم که دوست نداری ما آرزو به دل بمونیم من یکی آرزو دارم بیبی تک تکتون مثبت بشه از جمله تو که عزیز دلی

فردا موعدته؟؟