2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907212 بازدید | 158348 پست
من نمی‌ذارم .میگن باعث میشه خون پریودی انحراف پیدا کنه. من خیلی وسواسیم  اگه یه درصدم مشکل داش ...

👌👌درسته همون ریسک نکنیم بهتره

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فولی خوب خودش هم به موقع ازاد میشه،فکر نکنم نیازی به امپول باشه. بدن داره خودش طبیعی فولی میسازه و ...

من سونو رفتم روز دوازده

فولی سایز ۲۲ از تخمدان راست

باردارم شدم که هیچی سقط شد خودش

حالا منتظر اولین پری بعد سقطم

البته که جلوگیری هم نداشتم

گفتم پری شدم باز برم برا سونو فولی

بعد یه دوستی گفت اگه آزادسازی بزنی احتمال موفقیت بالاتر میشه

دکتر گفته پری شدی بعدش بیا برا پاپ اسمیر و هیچ حرفی از سونو نزده

بخوام اقدام کنم مشکلی نداره اسمیر بدم؟

آخه قبلا میدادم میگفتن ۳ روز نزدیکی نباشه قبل اسمیر

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن
اشکال نداره بابا..منم نهایت یکی دوروز دیگه میام ور دلت🤭 ناراحت نباش.. خدا نمیخواد دیگه.. چه کنیم خ ...

قربونش برم دیده ما تحملشون زیاده

هرچی هم سرمون بده بازم پرو پرو میگیم آی لاو یو مای گاد

فعلا داره به اونایی که نمی‌خوان میده بی منت و دردسر تا بی لیاقتی دربیارن پس بفرستن فرشته هاشو

چقد غصه میخورم که میبینم می‌شنوم انقدر سقط زیاد🥺

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن
2731
من و همه اونایی که خیلی وقته منتظریم..... 😔😔😔

مامان روشااااا کاش پیش هم بودیم تو بغل هم یه دل سیر گریه میکردیم چون هیچکدوم از اطرافیانمون نمیدونن تو دلمون چه خبره. منم روز موعدمه دعا کن حالا که بی بی منفی هیت زود بیاد منو دغ نده. با عرض معذرت کمی خارش دارم میترسم عفونت باعث تاخیر بشه 

بزنم ماما مریم فقط برام میاره؟ نه دقت نکردم دو اقدام به فاصله ی چند ساعت چند سیکل

آره عزیزم

دوشب اقدام بعد اینکه کیت مثبت شد به فاصله ۲۴ ساعت

یک اقدام ۲۴ ساعت بعد آزادسازی و یکی دیگه ۳۶ ساعت بعد آزاد سازی

ستایش جون ماشالا دو تا دختر داری؟

آره آرمان جونم 😍

تو نمیدونستی؟

پس بهت چی میگفتم بیا از قشنگیهای دوتا دختر داشتن واست بگم😍😍

دیگه فک کنم تو سایت همه میدونن.. چون چندبار شده کاربرهایی که زیاد نمی شناسمشون ریپلای میکنن میگن خدا به دخترات داداشی بده🤭😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
قربونش برم دیده ما تحملشون زیاده هرچی هم سرمون بده بازم پرو پرو میگیم آی لاو یو مای گاد فعلا داره ...

آره عزیزم..من خواهرشوهرام دوتا پسر داشتن خدا ناخواسته بهشون یکی دیگه پسر داد.. یکیشون که چه کارهایی نکرد تا سومی سقط بشه😑😑سنگین بر می‌داشت.. آویشن وزعفرون وجوشنده ی جعفری می‌خورد. 🤦‍♀️تا چندماه از همه پنهون کرده بودش که سقط بشه🤦‍♀️ولی با اون کارها جای بچه اش سفت ترشد..

یا اون‌یکی خواهرشوهرم فهمید بارداره گریه میکرد وکفر خدارو میگفت😑😑اونم میخواس سقط کنه یکی بهش گفت اگه سقط کنی واسه پسرات اتفاقی میافته..ترسید وسقط نکرد.. ولی همچنان داره کفرمیگه😑😑😑

من اصلا نمیتونم با کفرکردنهای اینا کنار بیام.. بخدا میگم اگه اون بچه هارو میدای به کسایی که منتظربودن کلی شکرگزار میشدن. آخه اینا لیاقت پسر دارن که یه سره دارن کفرت میکنن؟ 😑

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام من ده بار تست زدم مثبت شد خیلی کمرنگ رفتم قبل موعدم تیتر بتا دادم اونم دو شد منفی شد حالا پریود ...

صبر کن برا منم سر دخترم بی بی مثبت میشد 

بتا منفی

دوهفته فک کنم گذشت رفتم یه آزمایشگاه دیگه دوباره آز دادم مثبت شد

رفتم آزمایشگاه اولی دکترشون دوباره خونمو گفت بیارن بررسی کنن

دیگه راست یا دروغش، بهم زنگ زدن گفتن منفی بوده واقعاً

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
آره عزیزم دوشب اقدام بعد اینکه کیت مثبت شد به فاصله ۲۴ ساعت یک اقدام ۲۴ ساعت بعد آزادسازی و یکی ...

سلام عزیزم یه سوال داشتم. وقتی که کیت تخمک گذاری دوخط پر رنگ بیوفته یعنی تخمک آزاد شده؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
آره عزیزم..من خواهرشوهرام دوتا پسر داشتن خدا ناخواسته بهشون یکی دیگه پسر داد.. یکیشون که چه کارهایی ...

سلام عزیزم امروز موعدمه دعا کن بی دردسر بیاد راحت شم. میدونی ستایش من با انتظار میتونم کنار بیام ولی کارهایی که باید انجام بدم خیلی سختش میکنه. آزمایشات هورمونی و پاپ اسمیر و عکس و رنگی و .... سخت تر از همه آزمایش اسپرم همسرم هست

خدایا خودت رحم کن

احتمالا طبعت عوض شده که بدنت واکنش نشون میده من که بشکه بشکه زنجبیل و دارچین و گل محمدی میریزم تو چا ...

نه بابا به این چیزها نیس که..واسه توهم ان شاءلله عوض شده.. ولی من کسایی روهم دیدم طبعشون سرده چندتا پسر دارن. هر چی خدا بخواد همون میشه. 

من پوست صورتم چربه گرمی هم خوردنی بدتر میشه. الان موعده پریودم اگه سیاه دونه بخورم یه هفته دیگه باز میزنن بیرون..لامصبا بیرون زدنی از بین دوتا ابروهام میزنه 😅😅حالا واسش کلی دوا درمون گرفتم که این ماه نزنه بیرون😁

سلام عزیزم امروز موعدمه دعا کن بی دردسر بیاد راحت شم. میدونی ستایش من با انتظار میتونم کنار بیام ولی ...

ان شاءلله که هرچی خیره به آسونی واست رقم بخوره 

تمام این کارهارو قراره این ماه انجام بدی؟ 

سلام عزیزم امروز موعدمه دعا کن بی دردسر بیاد راحت شم. میدونی ستایش من با انتظار میتونم کنار بیام ولی ...

زیاد به خودت استرس وارد نکن.. اینارو در عرض یکی دوروزه میتونی انجام بدی. با توکل به خدا پیش برو. ان شاءلله که همه چی اوکی هست. ونیازی به درمان نداری..

منم فردا موعدمه از دیشب علائمش شروع شده. 

منم همه این راه هارو که تو میخوای بری رفتم ولی جواب نگرفتم.. 

امیدوارم خدا دلتو شاد کنه فقط همین🙏

2706