2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907366 بازدید | 158348 پست
سلام بچه‌ها امروز ۱۵روز از آمپول آزاد سازی میگزره ببیی چک زدم هاله داره به نظرتون باردارم ؟؟دستام دا ...

انشاالله که مثبته عزیزم،منم ازاد سازی زده بودم،بعد ۱۴ روز بیبی زدم کمرنگ بود،روز های بعد پررنگ تر شدن

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
سلام بچه‌ها امروز ۱۵روز از آمپول آزاد سازی میگزره ببیی چک زدم هاله داره به نظرتون باردارم ؟؟دستام دا ...

انشالله که مثبته.🙏🙏🙏

دوباره بزن اگه پررنگتر بشه عالیه.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله که مثبته عزیزم،منم ازاد سازی زده بودم،بعد ۱۴ روز بیبی زدم کمرنگ بود،روز های بعد پررنگ تر شد ...

سلام رفتی سونو چی شد؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
انشاالله که مثبت باشه عزیزم برام دعا کن 🌹

عزیزم به نظر منم واضحه هاله گلم چند روز به موعدته؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731
سلام رفتی سونو چی شد؟؟

سلام عزیزم بله رفتم ،خداروشکر خوب بود،فقط جفتم پایین بود و یک کیست تخمدان هم داشتم ،حالا  باید برم دکتر ببینم چی میگه

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

ممنون از همتون دوستای خوبم ببخشید نتونستم تک تک جواب بدم برام دعا کنین تو ذوقم نخوره ومثبت باشه.. همش درد پریودی دارم ۴روز دیگه موعدمه بعد میرم ازمایش میدم. انشاالله خدا تا پایان امسال کمک کنه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه 🌺🌺

دیگه این ماه میرم. تا الان امید داشتم که بدون قرص و آمپول میشه بلاخره. البته شایدم بشه، ولی دیگه بیش ...

عزیزم منم چند سال مقاومت کردم میخواستم طبیعی وبدون قرص و آمپول باردار شم. ولی انگار قسمت نبود الان سه ماهه دارم قرص و آمپول مصرف میکنم.اصلا دوست ندارم ولی مجبورم.

همسرم کلی دعوام کرده که این ماه آخره دیگه سراغ دوا درمون نباش.

میگه اینا همش عوارض داره می خوای یه جاتو خوب کنی بقیه بدنت بهم میریزم.

خدا بخواد این ماه بشه .وگرنه دیگه خودمم دیگه نمیرم دنبالش.

هرروز دکتر رفتن وکلی قرص ودارو خوردن کلافم کرده.

حتی دخترمم که عاشق بچه است دلش میسوزه میگه مامان اگه به خاطرمنه که من راضیم . دیگه هیچی نمی‌خوام.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
ممنون ارمان جون،شیافو که از اول میزارم منظورت از استراحت ینی دراز کشیدن و توالت فرنگی و اینا ارمان ...

اره گلم ،یه مدت رعایت کن،رابطه نداشته باش،کار سنگین نکن،پله بالا پایین نکن،وسیله سنگین برندار 

بزار جفتت بره بالا.

راستی تو حمام هم زیاد نمون

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

امروز رفتم سونو بیست و سه هفتگی دقیقا نوشته آنومالی نمیدونم چرا نوشت چون هیجده هفته آن مالی داده بودم.از بس همه باز میگفتن بات نمیخوره دختر باردار باشی و خودمم خواب دیدم پسره راستش کمی امید داشتم جنسیت بگه پسر😁 دیگه امیدم نا امید شد و باید بافت مو یاد بگیرم انواع اقسام اگه دخملم کچل نباشه هی خوشگلش کنم😍

سلام عزیزم بله رفتم ،خداروشکر خوب بود،فقط جفتم پایین بود و یک کیست تخمدان هم داشتم ،حالا  باید ...

خب خدارو شکر عزیزم منم جفتم پایینه قدامی مارژینال هستم  عزیزم...

نگران نباش با استراحت به مرور می‌ره بالا خودش...

جنسیتو نگفت؟؟دقیق چند هفته بودی با سونو قلبت یکی بود هفتت؟؟؟

امروز ۱۵و۲۵دیقه قمر وارد عقرب میشه و جمعه ۱۵و۴۲دیقه از عقرب خارج میشه

قربونت مامان روشا جون برام دعا کن مثبت باشه از صبح از خوشحالی گریه میکنم 😭😭

عزیزممممم... از ته دلم از خدا میخوام که الان نی نی تو دلت باشه. ایشششالا که همینطوره....

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ممنون از همتون دوستای خوبم ببخشید نتونستم تک تک جواب بدم برام دعا کنین تو ذوقم نخوره ومثبت باشه.. هم ...

سلام عزیزدلم مبارکه چن وقت اقدام بودی و این ماه چیکار کردی... انشالله خدا حفظش کنه

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
عزیزم منم چند سال مقاومت کردم میخواستم طبیعی وبدون قرص و آمپول باردار شم. ولی انگار قسمت نبود الان س ...

😔 ایشالا که این ماه دیگه نتیجه بگیری عزیزدلم. نمیدونم خدا چرا گاهی وقتا انقدر سختگیر میشه!!!! 😞

امیدوارم تا آخر امسال دیگه خدا جواب دل منتظرمون رو بده... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706