2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
😍😍😂 دلم روشنه عزیزم، خدا خیلی مهربونه، الهی که نی نی صحیح و سالم نشسته تو دلت 💖💖💖🤲🏻🤲🏻🤲🏻 ...

قربون دلت بشم😍😍😍😍❤❤❤

انشالله همه منتظرا از انتظار در بیان دلشون خوش بشه به تو دلیشون🤲🤲🤲🤲

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎

امروز فقط یه بی بی مثبت فکر کنم داشتیم یا بیشتر بودن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه زنم که چند سال اقدامم بچمون نمیشد در عین ناباوری باردار شدم چهل روز پیش سقط شد برام دعا کنید😭 ...

😭 عب ندارع عزیزم....مشکلت چی بود؟ واست دعا میکنم حتما...تو خیلی فرصت داری هنوز

2731
مرضیه جون من دعای توسل میخونم یادت میکنم همیشع

ممنونم عزیزم، والا افتادم تو دایره پری اومدن🤣🤣🤣 همه حالتش اومد سراغم امید ب این ماهم ندارم با اون اقدامام 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ممنونم عزیزم، والا افتادم تو دایره پری اومدن🤣🤣🤣 همه حالتش اومد سراغم امید ب این ماهم ندارم با اون ...

انشالله میشه..علامت پری و بارداری یکیه....مرضیه جون من دو هفته بعد اینک خونریزی کردم اقدام داشتم ...امروز مثل ماه قبل قبل سقط همش حالت سرگیجه و تیر کشیدن تخمدان دارم ممکن باردار باشم؟ اقدام نکردم ولی ی رابطه مشکوک داشتم

نمیدونم چراسونورنگی نوشته میگه واسه وزن جنین استرس گرفتم..شمانرفتین اینو؟

سونو رنگی نه نرفتم اصلا 

چه ربطی ب وزن داره خب سونوی معمولی هم نشون میده دیگه 

،، 

رنگی فک کنم حرارت اینا داره واسه جنین هم خطرش خیلی بیشتر  از این سونو معمولیاس

انشالله که خیره

😍خدایا شکرت 😍
نمیدونم این دکترافقط استرس میدن..انشالله که چیزی نباشه..واسم دعا کنید.. 

هیچی نیس این سونو خیلی دقیقتره واسه جریان خون جفت و جنین و اینا رو برسی میکنن 

راستی دیگه انقباظ نداری ؟؟ 

اصلا انقباظت چجوری بود؟

😍خدایا شکرت 😍