2737
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 49 پست
عزیزم کاشکی از همون اول قبول نمیکردی باهاش ازدواج کنی

چی بگم💔😔

بخاطراین اشتباهم 

چند سال ازعمرمو به بدترین شکل ممکن گذروندم قبل ازدواج دوست بودیم فک میکردم باهاش ازدواج کنم دیگ هیچ مشکل وغصه ای ندارم ولی اینقد سختی کشیدم بچه بودم نمیدونستم دارم چیکارمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم💔😔 بخاطراین اشتباهم  چند سال ازعمرمو به بدترین شکل ممکن گذروندم قبل ازدواج دوست بودیم ...

نه عزیزم خودتو اصلا ناراحت نکن همه توی زندگی اشتباه میکنن.

الانم اگ بچه نداری و میدونی طلاق به صلاحت هست طلاق بگیر فرصت برای زندگی کردن داری انشالله یکی بهتر میاد خواستگاریت و بااون خوشبخت میشی تا بمونی بقیه عمرت رو تباه کنی کنار این.

2728
پس دیگ طلاقت بگیر و راحت شو از دستش این دیوونه اس دست خودش نیست تعادل نداره 

اره واقعا اونقد تعادل نداره که حتی باهاش حرف میزنی توسرخودشم میزنه درلحظه عصبانی میشه مشکل اعصاب داره انگار یبارم میخواسته خودشو بکشه

فقط دعاکنین برام بی دردسر طلاق بگیرم دیگ تحمل ندارم😔

۱۷ الان ۲۱

پس بچه بودی.

اما خود الان هم سنی نداری.الان بهترین سن و برای زندگی کردن داری نمون پیش این که میگی دیوونه اس اینده خودنو تباه نکن الان تازه اول جوونیت هست بهتر موقعیت های زندگی کردن رو داری اگ بمونی پیش این دیوونه خودتو بدبخت میکنی و تااخر عمرت پشیمون میشی

2740
نامه پزشکی قانونی داری ؟ شاهد داری ؟ اگه دادخواست طلاق بدی این چیزایی که میگی باید ثابت کنی ، یا نا ...

ای وای😔کاش وقتی زده بود صورتم کبود بود پزشکی قانونی میرفتیم فقط عکس کبودیم رودارم الانم یکم صورتم کبوده 

ودکترمیگفت باید سی تی اسکن بری اگ برم مدرک میشه یعنی؟

حالا خوبه میتونیم مهریه رواجرا بزاریم

ای وای😔کاش وقتی زده بود صورتم کبود بود پزشکی قانونی میرفتیم فقط عکس کبودیم رودارم الانم یکم صورتم ک ...

آره دیگه ، وقتی تهدید به قتلت میکنه باید مدرک داشته باشی نشون قاضی بدی

همون نامه ای که برای سی تی بهت دادن خوبه

اس ام اس اگه داری ، خلاصه تو دادگاه فقط مدرک میخوان برای اثبات حرفات 

حالا بازم از اجرا گذاشتن حقوق مالیت شروع کن شاید خودش راضی شد به طلاق

2706