2733
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 49 پست
چناران  نه ندارم

بهتر که بچه نداری خودتو از دست این روانی خلاص کن با یکی دیگ ازدواج کن نمون پیشش عمرتو خرج این زندگی کنار این دیونه نکن اگ کارتون به بچه کشید دیگ بدبخت میشی و هیچ راه فراری نداری و دیگ مجبور میشی بخاطر بچه هم که شده کنارش زندگی کنی دو فردای دیگ بچه رو هم کتک میزنه و یک بلایی سر اون بیاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره این الان باید تکیه گاهی برای تو میشد یک همدم یک کسی که بتونی بهش تکیه کنی یک محافظ برای تو یک مر ...

اره ایندفعه ک کتک زده بود خودمم باگریه بهش گفتم که سخته کسی ک فک میکنی تکیه گاهته ازش بترسی واینجوری بهت ضریه بزنه. حتی میگه تقصیر تویه باید مواظب باشی منوعصبانی نکنی میگه هربارم زدم مقصر بودی منم دست خودم نبوده دیگ حالا مگه چیشده شوهرا همه زناشونو میزنن این حرفارووقتی داشت بهم میگف که یه چشم کلا کبود وخون بود وصورتم ورم کرده بود

2731

سلام عزیزم مشکل شما نیاز به روانشناسی و مشاوره دارد خواستید پی وی پیام بزارید تا مشکلاتتون کاملا بررسی کنم و راهنماییتون کنم هم حقوقی هم روانشناسی... نگران نباشید حل میشه من درخدمتم ❤️❤️😊😊

Psychiatrist👩‍💼