2410
2553
عنوان

طلاق

766 بازدید | 49 پست

کسی میدونه من باید چیکارکنم؟

میخایم طلاق توافقی بگیریم ولی شوهرم راضی نمیشه حتی تهدیدهم میکنه که طلاق نمیده.الان اگ دادگاه نیاد ومن باپدرم برم دادگاه وبگیم که برای طلاق نمیاد وعلت طلاق روهم بگیم که دست بزن داره ،اعصابش دست خودش نیست،شکاک وبدله ،توی دعوا منو تهدید به قتل کرده و... دادگاه چیکارمیکنه براش احضاریه میفرستن؟

اگ لج کنه ودادگاه نیاد ماهم میتونیم برای مهریه ازش شکایت کنیم ؟اونقداعصابش دست خودش نیست که ماحتی ازمهریه وحق خودمون هم گذشتیم ولی بازم طلاق نمیاد

توی این شرایط باید چیکار کرد ممنون میشم کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مقاله نوشته شده توسط دفتر مهدي صحراگرد هیات علم دانشگاه

تصميم برای طلاق و جدایی تصتمیمی نیست که توسط زوج یک شبه اتخاذ شود و این تصميم به واسطه رخدادن اتفاقات مختلف بین زوجين بعد از مدت ها اول به صورت روحی و سپس جسمی می شود.

حالا ما به عنوان مشاور و روانکاو با بررسی مساعل و مشكلات درون فردی طرفين این اگاهی رو بهشون میدیم که بتونن با هم یا به تنهایی زندگی خوبی رو برای خودشون بسازند.

در این مقاله من سعی کردم به صورت عامیانه و خودمونی صحبت کنم تا برای همه قابل درک باشه .

أبتداء این سوال رو از شما که قصد جدایی و طلاق به هر علت رو دارید می پرسم.

آیا فکر میکنید مشکل شخص خود شما پس از این جدایی حل خواهد شد؟

باید بدونید که بيشتر مساعل و مشكلات اطراف ما ريشه اش در وجود خود ماست و تا زمان که ما در مدار اطرافمون اون مساعل رو بخونیم چیزی تغییر نخواهد کرد .

برای مثال

در یک رابطه که یک فرد خيانت کار داریم و یک فرد خيانت دیده هر دو به سهم خودشون باعث قرار گرفتن در اون شرایط هستند.

توضیح میدم لطفا زود عصبانی نشید!!!!!!

فردی که خيانت میکنه قطعا در دوران کودکیش مشكلات مهمة داره که در صورت آگاهی به اونها و اینکه بشواهد که اون مساعل رو بناسه و حل کنه قطعا می تونه مثل ه آدم سالم دیگری زندگی کنه.

اما فرد که خيانت دیده چرا خودش باعث قرار عرفتن تو این شرائط شده

شما چی فکر میکنید ؟

در این مواقع فرد خيانت دیده با مشاور اشتباه افراد ناآگاه می تونه خیلی آسیب بیشتری ببینه

مثلا اینکه فکر کنه به قدر کافی زیبا یا پولدار یا خوش صحبت یا با سلیقه یا خوشاندام نبوده!!!!!

یا مثلا آزادی بیش از حد به طرف مقابل داد که این بلا سرش اومد؟؟؟؟؟؟؟

ن هیچکدام از این ها نیست!!!!!!

فردیکه مورد خيانت قرار گرفته نیز مثل فرد خيانت کار ی مشکلاتی درون خود داره که یکی از  اون ها بی ارزشیه .

بله فرد مورد خيانت قرار عرفته همشه این پیام رو از دون به اطراف داده که من بی ارزشم من به حد کافی درست داشتنی نیستم من برای اینکه تنها نمانم با هر شرایطی منار میام و …..

پس

ما با شناخت و آگاهی دادن به مراجعين و طی جلسات تكرار و تمرين و البته گاهی با کمک گرفتن از تکنولوژی (دستگاه تی دی سی اس) به درمان و بالا بردن سطح آرامش در مراجع کمک میکنیم.

این پروسه به فرجاء نخواهد رسید مگر اینکه مراجع همکاری کنه و بخواهد که مساعل رو بشناسه و درمان کنه

چرا میخوای جدا بشی؟ مگه مشکلتون چیه؟

مشکلای زیادی داره 

شکاک وبدله بدجورکتک میزنه بی دلیل عصبانی میشه ووقتی عصبانی میشه اصن دست خودش نیست دفعه اخرک کتکم زد میخاست باشیشه بزنه توسرم ومیگفت میکشمت مافک میکنیم دیوانست .

2714
مشکلای زیادی داره  شکاک وبدله بدجورکتک میزنه بی دلیل عصبانی میشه ووقتی عصبانی میشه اصن دست خود ...

برو خود دادگاه مشاور حقوقی رایگان داره راهنماییت میکنه با این شرایط اصلا صلاح نیست ادامه بدی زندگی کنی

کاش زمان به عقب برمیگشت و تو بودی
بهتره با یه وکیل خوب صحبت کنی  شوهرت راضیه به طلاق اگه اره یه جوری با زبون خوش راضیش کن وگرنه ...

خودم وخانوادم هرچی بازبون خوش باهاش صحبت کردیم قبول نمیکنه 😔 اینقد کتکم زد هنوز ک هنوزه اینقد توی سرم زده سردرد دارم جدیدا بااین حال حتی میگیم مهریه هم نمیخاد فقط بی دردسر طلاق اینقد لجبازه قبول نمیکنه

مشکلای زیادی داره  شکاک وبدله بدجورکتک میزنه بی دلیل عصبانی میشه ووقتی عصبانی میشه اصن دست خود ...

نامه پزشکی قانونی داری ؟

شاهد داری ؟ اگه دادخواست طلاق بدی این چیزایی که میگی باید ثابت کنی ، یا نامه پزشکی قانونی یا شهادت همسایه ها ، صورتجلسه ۱۱۰ ، چیزی داری؟

اگر نه 

اول مهر و نفقه و اجرت المثل اجرا بزار ، شاید خودش راضی بشه به طلاق

خودم وخانوادم هرچی بازبون خوش باهاش صحبت کردیم قبول نمیکنه 😔 اینقد کتکم زد هنوز ک هنوزه اینقد توی س ...

اگه بچه نداری جدا شو ازش منم اگه بچه  نداشتم تا الان جدا شده بودم 

2706