2737
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 49 پست
پس بچه بودی. اما خود الان هم سنی نداری.الان بهترین سن و برای زندگی کردن داری نمون پیش این که میگی د ...

اره اولا بخاطرپدرمادرم هی تحمل میکردم براطلاق دودل بودم 

همش میخاستم هرطور شده فقط زندگی حفظ بشه

ولی دیگه صددرصد میگم طلاق چون میدونم اگ زندگی کنم باید یک عمر بایه آدمی باشم ک معلوم نیس کی عصبانی بشه وچقد کتک بخورم دیگ حتی میبینمش ازش میترسم چطور زندگی کنم من تکیه گاه میخاستم جلاد ک نمیخاستم.

اونقد عذاب کشیدم ک فک میکنم باطلاق ازاسارت ازاد میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه چی طلاقت نمیده؟

سرلجبازی فک کنم.بعدشم میگ زندگیم خراب میشه باکی ازدواج کنم خودشم میدونه کسی تحملش نمیکنه یبارم میگف باطلاق آبروم میره ومادرم ناراحت میشه و

میخاد زندگی کنه ولی اعصابش خیلی خرابه نمیتونه 

تاالان صدبار گفته طلاق نگیردرست میشم دیگ کتک نمیزنم تااینکه اینبارجوری زد که خانوادم دیگ واقعا ترسیدن گفتن اگ زندگی کنی معلوم نیس چ بلایی سرت بیاد

2731
میگم شوهرت باید درمان بشه. اینجور که میگی مشکل اعصاب شدید داره. نمیاد دکتر؟ 

نه دکترنمیره . بنظرش خودش خوبه میگه بقیه منوعصبانی میکنن.ازدست کاراش وکتکاش گریه میکردم میگف براچی گریه میکنی توبایدبری دکتراعصاب!

2740
نه دکترنمیره . بنظرش خودش خوبه میگه بقیه منوعصبانی میکنن.ازدست کاراش وکتکاش گریه میکردم میگف براچی گ ...

اخی عزیزم. خدا کمکت کنه. سنی هم نداری. بچه نداری؟ 

🍁دنیا نیرزد به آن که پریشان کنی دلی را🍁
این الان تو این سن بایددیگ عقلش کامل میشد و عاقل بود اما این برعکس داره دیوونه میشه سنش که میره بالا ...

دقیقا منم همینومیگم. بااین سنی ک داره الان مشکلی هم بوجود بیادباید پخته ترباشه ازبچه بدتره.بااین سنش عصبانی میشه گوشیاشو دیوارمیکوبه سرشو دیوارمیزنه 

دقیقا منم همینومیگم. بااین سنی ک داره الان مشکلی هم بوجود بیادباید پخته ترباشه ازبچه بدتره.بااین سنش ...

اره این الان باید تکیه گاهی برای تو میشد یک همدم یک کسی که بتونی بهش تکیه کنی یک محافظ برای تو یک مرد که مواظبت باشه این برعکس خودش الان سنش رفته بالا دیوونه شده این فک کنم اگه سنش بیشتر بشه دیوونگیش بیشتر بشه

2706