2737
2739
عنوان

من میترسم برم خونه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6600 بازدید | 260 پست
از تاپیک هات معلومه آدم بدبخت و افسرده ای هستی...شوهرت اذیتت میکرده یک سال قهربودین دوباره آشتی کردی ...

این حرفااارو هم بهت زدم تا بفهمی چقدر بدبختی بدبخته بیچاره میدوی تو عقد رابطه بدقرار میکنی خجالت بکش بی آبرو من اگه دخترم اینکارو کنه سرشو میبرم حالا میام به بابات میگم بکشتت برو سر درست بی تربیت 

از تاپیک هات معلومه آدم بدبخت و افسرده ای هستی...شوهرت اذیتت میکرده یک سال قهربودین دوباره آشتی کردی ...

اره خوشبختی لابد تو هستی تو ۱۵سالگی تو عقد پریدی تو بغل پسر مردم بعدا حالتو میگیره بیچاره دیگه هم جواب نده چون اصلا نمیخونم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که اینقده بدبخته میدوه تو عقد تو ۱۷سالگی که باید بره دنباله درس تو بغل شوهر و رابطه جنسی برقرار ...

ازدواج کردم خلاف شرع که نکردم😊 درسمم میخونم دانشگاهم میرم...هم درس هم ازدواج...چشم نداری پیشرفت یکی دیگه رو ببینی😂

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
این حرفااارو هم بهت زدم تا بفهمی چقدر بدبختی بدبخته بیچاره میدوی تو عقد رابطه بدقرار میکنی خجالت بکش ...

بدبخت تویی که از حسودی داری میترکی...شوهرت آدم بدیه اذیتت میکنه چون حقته...خدا میدونه به کی چی میده...توهم لیاقتت همون شوهر بداخلاقه که تورو بدبخت کرده😂😂😂

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2742
اره خوشبختی لابد تو هستی تو ۱۵سالگی تو عقد پریدی تو بغل پسر مردم بعدا حالتو میگیره بیچاره دیگه هم جو ...

خوشبختی آدما تورو اذیت میکنه...من شوهرم آدم حسابیه خوش اخلاقه‌...خودت آدم بدبختی هستی به دیگران حسودی نکن خواهر

خوشبختی آدما تورو اذیت میکنه...من شوهرم آدم حسابیه خوش اخلاقه‌...خودت آدم بدبختی هستی به دیگران حسود ...

برو بمیر خودتو چال کن بی آبرو که تو عقد تو ۱۸سالگی میپری تو بعل پسره دهاتی دهاتیااا دختراشونو این موقع شوهر میدن معلوم نیس مال کدوم کوره دهاتی وقتتم بذار برا پیشرفتت خخخخخخخخخخخخخخخخخ دهاتی

برو بمیر خودتو چال کن بی آبرو که تو عقد تو ۱۸سالگی میپری تو بعل پسره دهاتی دهاتیااا دختراشونو این مو ...

من مشهدی هستم عزیزم...خیلی از دخترا تو سن کم ازدواج میکنن...تو رسما داری به همشون بی احترامی میکنی...دوست پسرم که نیست...شوهرمه...شرعی و قانونی محرم شدیم همه هم خبردارن...عقلمم خیلی از تو بیشتره اینو مطمعنم...چون تو اگه عقل داشتی زندگیتو درست میکردی...به سن بقیه کارنداشته باش...حسود خانوم😂

من مشهدی هستم عزیزم...خیلی از دخترا تو سن کم ازدواج میکنن...تو رسما داری به همشون بی احترامی میکنی.. ...

لابد تو خیلی خوشبختی تو ۱۵سالگی پریدی رو اونجا پسره من میرینم تو همچین ازدواجایی خخخخخخخخ تو بهتره به فکر آیندت بااااشی که ریدی توش نمیخواد به فکر گذشته من باشی گدشته ها گدشته ولی آینده تو ریده ماله دهاتی 

2738
لابد تو خیلی خوشبختی تو ۱۵سالگی پریدی رو اونجا پسره من میرینم تو همچین ازدواجایی خخخخخخخخ تو بهتره ب ...

درست صحبت کن خیلی بی تربیتی...

گذشته هات گذشته ولی شوهرت همون آدم بداخلاق قبله که تورو اذیت میکنه😂 آینده تو سیاهه که شوهرت هنوز بداخلاقه😂😂😂من شوهرم آدم خوبیه تا آخر عمرهم کنارش خوشبختم😍 خیلی هم همدیگرو دوست داریم چشم حسودا کور😂😂😂

صلوات بفرستید بچه ها حرمت امروز و حضرت زهرا را نگه دارید هردوتون

آره واقعا من از شما عذرخواهی میکنم این خانوم داره به من حرفای ناجور میزنه...من تو ۱۸ سالگی ازدواج کردم این خانوم بهم میگه تو پریدی تو بغل پسرمردم...من ازدواج کردم خلاف شرع که نکردم...هم درسمو میخونم هم زندگیمو دارم...اصلا من نمیدونم زود ازدواج کردن من به این خانوم چه ربطی داره

شمام آروم باش اینجا مکان عمومیه هر حرفی نباید زده بشه گلم

خیلی زشته این خانوم مادر هستن و یک بچه یک ساله دارن نمیدونم چرا رو من کلیک کردن هی بهم حرف میگن...مادر که اینجوری باشه معلوم نیست آینده بچش چی میشه! من با ۱۸ سال سن خیلی عقلم بیشتر از این خانومه و خیلی احترام حالیم میشه!

من از شما معذرت خواهی میکنم ببخشید❤

ازدواج کردم خلاف شرع که نکردم😊 درسمم میخونم دانشگاهم میرم...هم درس هم ازدواج...چشم نداری پیشرفت یکی ...

چرا با ایشون بحث میکنی ؟

این خانوم ۳۶سالشه 

ونتونسته ازدواج کنه بروتاپیکاشو بخون فکرش پیش پونزده سال پیششه که خواستگاراشو رد کرده و الان صبح و شب منتظره یکی بیاد

درست صحبت کن خیلی بی تربیتی... گذشته هات گذشته ولی شوهرت همون آدم بداخلاق قبله که تورو اذیت میکنه😂 ...

اوه نه مثل اینکه ازدواج کردن

بنظرم اهمیت نده عقده ای شده که شوهرش خوب نیست وهمسن توبود ازدواج نکرده

2706