2733
2734
عنوان

می ترسممممم

222 بازدید | 35 پست

بچه ها یک عنکبوت گنده دو روز بود رو سقف بود از جاش تکون نمی خورد مادرم گفت مرده نترس، الان بیدار شدم نیستتتت نیسستتتت، پس کجااااست، می ترسم، گشنمه، می ترسم از اتاقم برم بیرون همه ش توهم میزنم عنکبوت تو اتاقمه رو تختمه، 😭😭😭من از عنکبوت می ترسممممم

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دمپایی ودستکش بپوش ترست ازحشره کم میشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731
نترس اومده نی نی سایت 

🤣🤣🤣خیلی می ترسم، اولین بار این ساعت بلند شدم درس بخونم حالا از ترس هیچی نمی فهمم تازه گشنمه 🤣

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
زیر تختو نگاه کن عنکبوت منتظرت هست

😱😱خداروشکر زیر تخت ندارم

دمپایی ودستکش بپوش ترست ازحشره کم میشه

باورکن هرکاری کنم کم نمیشه

من یه بار عنکبوت کستم بهش فحش عربی دادم

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
باورکن هرکاری کنم کم نمیشه

باورکن امتحان کن کم میشه😡😡😡😡😡😡😡

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
🤣🤣🤣وای خندم گرف ببخش

نخند، من می ترسم🤣تازه صدای سگ و کلاغم میاد، برای اولین بار تو عمرم بیدار شدم الان درس بخونم حالا خودم رو خیس نکنم خیلیه

اون بیشتر از تو میترسه

نترس

رفته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من یه بار عنکبوت کستم بهش فحش عربی دادم

من ببینمش به فحش دادن نمی رسم درجا سکته رو زدم