2737
2739
عنوان

من میترسم برم خونه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6600 بازدید | 260 پست
اوه نه مثل اینکه ازدواج کردن بنظرم اهمیت نده عقده ای شده که شوهرش خوب نیست وهمسن توبود ازدواج نکرده

آره عزیزم بخدا از صبحه منو دیوانه کرده هرچی میخام جوابشو ندم نمیتونم آخه خیلی بی احترامی میکنه منم گناهی نکردم اون اول شروع کرد...یه حرفای زشتی بهم زده واقعا من دارم به جای اون خجالت میکشم

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
چرا با ایشون بحث میکنی ؟ این خانوم ۳۶سالشه  ونتونسته ازدواج کنه بروتاپیکاشو بخون فکرش پیش پون ...

آره...بخدا نمیتونم جوابشو ندم خیلی بی احترامی میکنه خیلی بی ادبه...مگه من چه گناهی کردم! تو ۱۸ سالگی ازدواج کردم خلاف شرع که نکردم...واقعا ایشون از ادب و احترام هیچی حالیشون نمیشه

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسایی که شوخی میکنن که هیچ

اما کسایی که جدی میگن خونه شوهر دردسره و خونه بابات لذت ببر و... زندگی خودشون جهنمه. فک میکنن بقیه هم مثل خودشونن

اگر درست زندگی کنی حتی اگر یک ماه هم باهم زندگی کنید باز بهترین روزا عمرت میشه

مثل من که الان سومین سال زندگیمه و همیشه میگم حتی اگر همین الان تموم بشه، باز زیباترین روزهای عمرم بوده

منظورم هم از درست زندگی کردن اینه مثل اکثریتی که میبینی نباش. بزار عشق تو خونتون در جریان باشه. نه اینکه خونه رو بکنید میدون جنگ که: وااای فامیلا من اومدن رو مبل نشستی. فامیلا خودت اومدن رو زمین نشستی

وااای من میرم سرکار پولامو تو خونه خرج نکنم شوهرم پرو نشه و پس انداز کنم چون وظیفه اونه

به شوهرم رو ندم پرو نشه

و...

و...

و...

قشنگ انگار یه میدون جنگ هست. دو نفر هم دشمن. که رفتن زیر یه سقف حالا هرکس زودتر میخ خودش رو بکوبه و گربه رو دم حجله بکشه، برنده این جنگه!

جدا خیلیا زندگیشون اینجوره و داخل یه جنگ روانی هستن

به همسرشون به چشم رقیب نگاه میکنن

و زندگیشونم میشه اینی که میبینی. ازش فرار میکنن و بیزارن

اما با عشق زندگی کنید. فقط عشق. اونوقت چیزیو تجربه میکنی که حتی یک ساعت تجربه کردنش به کل عمرت می ارزه

همسرم همیشه بهم میگه: "تو سختترین مشکلات و روزها، یا وقتایی که خوابی و نگاهت میکنم، به خودم میگم پسر اینی که الان کنارته، همونیه که یه روزایی ارزوت بود کنارت باشه. ارزوت براورده شده و الان ارزوت کنارته، نکنه یه روز این یادت بره و قدرشو ندونی."

بنظرم قشنگترین حرفیه که میتونه بهم بزنه. برا همین منم همین حرف همسرم رو به عنوان یک تجربه، به شما و همسرت میزنم. امیدوارم خوشبخت بشید