2737
2734

مشاور کنکورم هست

چندماهم هست دانش آموزشم 

روند کارشون اینجوریه که ترجیح میده تصویری حرف بزنه 

من از همون اول پیچوندم گفتم شرایطشو ندارم 

تا دیگه دیروز بخاطر اوضاع درسیم گفت حتما باید ویدیو کال بگیریم و لطفاً اینبار نه نگو

امادم منتظرم زنگ بزنه ولی از خجالت دارم آب میشممم 

اولین بارمه دارم با جنس مخالف تصویری حرف میزنم😫حس میکنم قراره کلی سوتی بدم جلوش 

ای خدا منو گاو کنن 

چرا یذره اعتماد به نفس ندارم 

همش میگم با این قیافه زشتت چجوری میخوای بری جلو دوربینش 😫

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

قراره راجب تحصیل با هم صحبت کنید 

قیافه جنس مخالف و …. فکر نمیکنم اهمیتی داشته باشه در این موضوع 

خودم هم تایم کنکورم تمام دبیر ها و مشاورم اقا بودن و حضوری 

تا حالا به این چیزاش فکر نمی کردم 

….Work hard in silence. Let success make the noice
2740

مشاوره ها 

رلت نیس ک🙁

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

عجیب درکت میکنم‌جوری ک‌منم‌الان تپش قلب گرفتم‌از تاپیکت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
مشاوره نه خواستگار  به زشتی و خوشگلیت کاری نداره

تو همونی هستی که ۱۷سالت بود با مرد ۴۲ساله تو رابطه بودی ؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

روند کار کدوم مشاور کنکوری تماس تصویری میگیره 

چقدر ساده ای تو دختر 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
واویلا مگه لولوخورخوره اس؟  بنده خدا میخواد درباره درست راهنمایی کنه  چرا انقد استرس

نمیدونمم 

قشنگ تو رو دروایسی گذاشتم گفت باید تصویری حرف بزنیم منم دیگه نشد نه بگم بازم 

خیر سرم ۲۰ سالمم هست اینجوریم😐

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

چن سالشه مشاورت؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2706