2752
2734
عنوان

میخواد تصویری زنگ بزنه دارم میمیرم از استرس😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 84 پست
حالتو خریدارم 😁منم اولین بار میخواستم با اکسم صحبت کنم اینجوری بودم 🤦🙈

وای خریدار چرا بیشتر استرسههه 

حالا شما عاشق هم بودین یه ذوقی بود 😂 بازم تلاش کردم بپیچونمش که گفت نمیشه فردا باید حتما ویدیو کال باشه 

امروز متوجه شدم اعتماد به نفسم صفرههه دانشگاه چی قراره سرم بیاد خدا می‌دونه بچه هم نیستم ۲۰ سالمه 😂

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
ی جوری نباش ، تموم کن این بهونه آوردن ها را

ظهر نشد صحبت کنیم بعد من عصر بهونه آوردم گفتم شما نبودید منم دیگه نمیتونم حرف بزنم که دیدم گفت فردا هروقت خودت آزاد بودی زنگ بزن بهونه ام نیار😶

مجبورم دیگه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلفرض که زشت هم باشی به اون چه تو داری پول میدی باید از تمام خدمات مشاوره بهره ببری 

خدا بگم چیکارش کنه امروز دوساعت منتظرش بودم لباس پوشیدم آخرم زنگ نزد گفت فردا😐😂

2731
وای خریدار چرا بیشتر استرسههه  حالا شما عاشق هم بودین یه ذوقی بود 😂 بازم تلاش کردم بپیچونم ...

من سر اکسم ویدیوکال هامون داستان بود برام هی باید اماده میشدم و مدل موهامو.... 

ولی الان اصلا اینجوری نیستم و برام عادی شده طرف بخواد هرکی باشه من همینم از سرشونم زیادی هست 😂

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
😂😂😂چادرم سرت کن 

😂😁 وایی یاد خودم افتادم با یه پسره چند روز بودم بهم میگفت ویدیو کال هامون شال سرت کن 😂😂 منم هی مقاوت میکردم 

اخرم سرهمین موضوع تمامش کردم ولش کن 😁

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
😂😁 وایی یاد خودم افتادم با یه پسره چند روز بودم بهم میگفت ویدیو کال هامون شال سرت کن 😂😂 منم هی م ...

وا چرا می‌گفت شال بپوشی😐باید از خداشم بود موهاتو میبینه

من سر اکسم ویدیوکال هامون داستان بود برام هی باید اماده میشدم و مدل موهامو....  ولی الان اصلا ...

ای خدا😂😂دمت گرممم 

منم بالاخره صحبت کردم استرسمم ریخت با آرامش حرف زدم موندم چجوری سریع راحت شدم باهاش و خداروشکر سوتی ندادم😂

و اون از من داغون تر بود تو تصویری😂😂از خوابم پاشده بود زیر چشاش معلوم بود😐😂من زیادی سخت گرفتم😂

وا چرا می‌گفت شال بپوشی😐باید از خداشم بود موهاتو میبینه

متعصب بود 🤦😁

ای خدا😂😂دمت گرممم  منم بالاخره صحبت کردم استرسمم ریخت با آرامش حرف زدم موندم چجوری سریع راحت ...

خوب کردی 

اره بابا